Unu' Care Se Plictiseste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unu' Care Se Plictiseste

    Unu' care nu are alta ocupatie se joaca cu nervii soferilor. Pentru cei care trec prin zona aia aveti grija la acest personaj, asta face in fiecare zi. Scenele sunt filmate dupa ce am sunat la politie, am coborat, am vorbit cu politia si au zis ca nu au ce sa-i faca. Au zis ca stiu problema, nu-l primeste nimeni la balamuc si ca ei vor intervenii doar cand o sa-l loveasca cineva. Frumos nu? Nici nu ar trebui sa ne mire, doar traim in acesta frumoasa tara numita Romania.

    http://www.youtube.com/watch?v=f5GjjmstUxg
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

  • #2
    O fi vreun agent de circulatie in devenire...
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • #3
      in fiecare oras exista minim "unul care se plictiseste"
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ala ori are deja pielea tabacita, ori nu s-a coborat nimeni la el pana acum sa-i dea cateva dupa ceafa...iar Politita nu are ce sa-i faca...nu au timp printre radare si pandit in intersectii
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          Ce tare aia care filmeaza , cica " sa coboare unu sa`i de`a o palma"
          E usor de comentat...sa sara ala de la balcon sa`i dea o palma...ca se agita rau vad.

          Comment


          • #6
            Mda... intr-adevar politia n-are ce sa-i faca... mai degraba n-are ce sa-i ia... pentru siguranta circulatiei rutiere e mai eficient sa stea la panda dupa colturi in asteptarea unei spagi...
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • #7
              avem si noi in iasi un mos ..dar nu sare in fata masinilor...el pur si simplu dirijeaza circulatia si fluiera..dar sta mpe margine....cin mai merge prin iasi zona "podu ros" il stie


              oricum....asta e nebun saracu..nu cred ca ii mai pasa de viata
              0.9 tce SL plus

              Comment


              • #8
                dar este vreunul intreg la minte care face asa ceva?
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Mama mama ... o sa se gaseasca unu care sa ii traga una in cap cat de curand ...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by andreea13 View Post
                    Ce tare aia care filmeaza , cica " sa coboare unu sa`i de`a o palma"
                    E usor de comentat...sa sara ala de la balcon sa`i dea o palma...ca se agita rau vad.
                    Cataline, se agita ca au sunat la politie, a venit politia si a zis ca nu are ce sa-i faca. Era si o tovarasa politista care era foarte suparata ca a fost chemata pentru asa ceva.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      In orice tara NORMALA ar fi trebuit sa fie legitimat, dus la sectie, apoi daca se dovedea ca e dus cu pluta trebuia institutionalizat acolo unde trebuie...dar cum la noi sistemul e putred si pe cale sa colapseze, te trezesti cu impotenta Politiei Romane ..."Siguranta si Incredere"...cata ironie
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #12
                        e o vorba :fereste fereste pana nimereste.asta moare pana la urma.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • #13
                          numai de la omvu ala alimentez

                          Comment


                          • #14
                            Cred ca la pierdut cel cu coasa de pe lista si acuma il cauta el.
                            sigpic #

                            Comment


                            • #15
                              La ce personaje stau pe Corneliu Coposu pe strada si pe strazile laterale, nici nu ma mira asta.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google