Folie Care Imita Carbonul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folie Care Imita Carbonul

    matrica, foliavagas, foliavagas.hu, fóliavágás, carbon, karbon, karbon fóliázás, carbon fóliázás, autódekor, tuning, 3M, 3m carbon, 3M karbon, 3M karbon foli...
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    frumos. bravo. chiar imi e de ajutor acest filmulet
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      Cautam folie carbon 3m sa pun pe fetele de usi,acolo unde este textil,si am dat peste filmulet.
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #4
        si eu vreau sa cumpar niste folie de carbon. plec imediat prin oras sa vad poate am noroc
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          Originally posted by dan.gutu View Post
          Cautam folie carbon 3m sa pun pe fetele de usi,acolo unde este textil,si am dat peste filmulet.
          Cum o pui?Eu mi-am facut huse imitatie piele pe comanda si i-am zis celui care mi le-a croit sa-mi puna si pe partea de textil de pe fetele usilor si mi-a zis ca a incercat la un Logan si nu a reusit deoarece spatiul nu-i permite.

          Comment


          • #6
            Daca este cineva care a jupuit partea textila de pe un panou interior, sa puna o poza sa vad cum este suprafata respectiva.De pus, se pune usor,cum sa nu fie spatiu,problema este daca acea suprafata este neteda,sa adere bine folia.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #7
              A gasit cineva folie d-asta la vanzare?As fi si yo interesat pe unde se gaseste si la ce pret

              Comment


              • #8
                foarte tare dar trebuie sa ai multa rabdare.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  am vazut pe o pagina dar e scumpa rau daca te intereseaza dami pm si iti dau pagina
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by pacoste View Post
                    A gasit cineva folie d-asta la vanzare?As fi si yo interesat pe unde se gaseste si la ce pret
                    O coala de 1270mm x1000 mm costa 75 roni,cu care imbraci cam tot ce se poate imbraca la interior.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • #11
                      eu am gasit cu ajutorul lui google prin simpla cutare dupa "folie carbon 3m"....pretul era undeva la 150 ron 2 metrii liniari pe 1.27 ceva de genu...eu mi-as lua ca sa imi pun pe plafon si sa imi mai ramana o bucatica ca sa imi pun si prin interior...dar am alte prioritati acum oricum e interesanta ideea..si teoretic e usor de lipit
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • #12
                        sal

                        O stiu pe cea de 127x1ml la 75 lei dar mai e una de 60x1ml la 40 lei care e de ajuns pt consola centrala, inele aeratoare...si nush ar mai fi ceva ce merge imbracat in carbon?
                        Oricum pt cineva care face operatiunea asta pt prima oara yo cred ca e bine sa se limiteze pt inceput doar la piesele astea care sunt mai usoare
                        Last edited by pacoste; 4 April 2009, 22:55.

                        Comment


                        • #13
                          Pai aia e, aceste piese nu sunt asa usor de imbracat,eu am stat langa cineva care face asa ceva si nu este chiar asa de usor.Cand o sa fur toata meseria va impartasesc si voua din secrete.
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #14
                            si se merita mult mai mult decat o un autocolant simplu nu ca destul de scump e si am o intrebare care e inaltimea si lungimea la postul #12
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • #15
                              Yo m-am gandit mai demult la chestia asta si tot stateam si ma uitam la folia aia dar azi cand am vazut filmuletul pe care l-ai gasit mi s-a parut usor ce face meseriasul ala acolo poate o sa-mi pun si folie mata pe pavilion singur ...mi se parea grea partea cu incalzitul da acu am vazut ca se muleaza bine cand o incalzesti...mai ramane sa cumpar folia si apoi ma descurc yo oricum sunt constient ca n-o sa-mi iasa din prima...

                              Latime Lungime(inaltime)
                              127cm 1ml
                              60cm 1ml
                              Last edited by pacoste; 4 April 2009, 23:19. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google