Dacia A Speriat Germania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ce caterinca))

    Comment


    • #17
      Originally posted by ady62 View Post
      O dublare impecabila

      A fost postat aici Dane
      Daca ar fi pus un titlu ca lumea, nu mai postam si eu ! Imi pare rau ca am mai pus filmuletul inca o data ! Dar tot la al meu s-a uitat lumea mai mult
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #18
        Corect ce spui Dane

        Comment


        • #19
          Asi vrea sa vada si cei care au sh aduse de la ei le-au curatat tara de rable ca ei plateau impozit mai mare si vroiau sa se scape de ele repede multi aduc numai marca nu masina la starea corespunzatoare!

          Comment


          • #20
            Adevarat ce spui,Radule dar nu toata lumea gandeste rational.

            Comment


            • #21
              Loganul ia viteza pe toate soselele din lume. Faina rau faza cu Sandero alb

              Comment


              • #22
                "Am condus si eu un Sandero ...... deabia atingea 180km/h ... ) ..... pai pentru asta am facut eu Autobahn ? ... ... vreau si eu un Sandero alb de 1.6" .... , hai ca-i super tare filmuletul .
                Adevarul ca se cam oftica neamtu pe tema asta .
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • #23
                  Extraordinar facut clipul, jos palaria...ca si morala este superb !

                  Comment


                  • #24
                    Alinred romanul tot timpul a fost falos sa vada lumea ce masina are el nu dacie stiu pe cineva care a cumparat un opal de la cineva care l-a adus de dincolo si acuma i-a dat papuci respectivul a dat 8000 euro ca are toate dotarile se lauda el imi pare rau ca nu l-am intrebat cati km are in bord dar avea sigur 180 mi km!

                    Comment


                    • #25
                      Daca nu l-a adus el, fii sigur ca are ''numai'' 45000 .Sunt pline targurile cu masini din 2004-2005 cu 40-60000 la bord,cica au fost masini de babe si nu prea au umblat,dar in realitate au 200000.
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • #26
                        Sunt bune masinile sh daca vrei sa ai in ce baga banii.A luat 1 prieten 1 ford mondeo cu 160000 km si a inceput sa schimbe ba 1 rulment placute discuri distributie toate pe rand bineinteles.Sandero nu era bun ca nu avea in ce baga banii.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google