Pietoni Spulberati Pe Sosea!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pietoni Spulberati Pe Sosea!!!

    ...IMAGINI SOCANTE...
    http://www.***********/fullscreen/ht...nt-pietoni.flv
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

  • #2
    Dumnezeule mare!!!!Unde a fost asta?Cine?Cum?
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Din pacate nu cunosc amanunte.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        vai de capu meu... parca erau popice...nu stie nimeni unde s-a intamplat asta?
        low....&.....slow

        Comment


        • #5
          UPDATE
          Accident cu totul naucitor in orasul rusesc Kirov. Trei oameni au fost proiectati care incotro de o masina ce rula ca pe o pista pentru curse de Formula 1.
          Victimele traversau in toiul noptii printr-un loc nepermis, iar dupa mersul sovaitor dadeau impresia ca se intorc de la o petrecere.

          Dincolo de toate acestea si soferul vitezoman are o parte uriasa de vina. Gonea atat de tare ca i-a spulberat.

          Accidentul s-a petrecut atat de repede, incat cel putin unul dintre pietoni a fost azvarlit sub rotile unui alt autoturism. Si acesta l-a izbit in plin.

          In schimb, soferul care i-a lovit initial pe cei trei tineri n-a catadicsit sa opreasca. Cel putin nu in primele momente de dupa accident.

          Cu adevarat iesit din comun este si faptul ca doar unul dintre tineri s-a stins. Ceilalti doi au supravietuit impactului, dar sunt internati in stare grava. Intreaga scena a fost surprinsa de o camera de supraveghere instalata pe marginea soselei.

          Deci, indiferent de ce parte a străzii ne aflăm, şoferi sau pietoni ar trebui să ne gândim de două ori înainte de a face gesturi pripite...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            parerea mea e ca cei doi erau la o liniuta. asta de i-a spulberat n-a avut timp sa opreasca in raza de actiune a camerei de filmat. cu siguranta s-a oprit, dar ceva mai in fata. eu vad ca masina alba a trecut peste doua persoane sau era doar o sticla de ceva. oricum vad ca strada e iluminata, aia nu stiu cum de nu au vazut 2 masini ca se aproprie.
            Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google