cimişoreni niebuni

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    super cristi ,felicitari
    mai ai sa mergi pe 2 roti si esti admis in cartea recordurilor
    nu incercati asta acasa)
    "cromul este placerea mea"
    "cui nu-i place , valea"

    Comment


    • #17
      Am uitat sa spun... FELICITARI CRISTI!!! nu-i la-ndemana oricui! dar parca mi se rupe sufletul... nu mi-as da masina pe mana ta!

      Comment


      • #18
        Felicitari cristi.... a iesit super.
        Dar cred ca ai gresit o litera in loc de c nu e T ???I
        sigpic

        Comment


        • #19
          bah cristi ) esti belea

          Comment


          • #20
            Mie mi se pare o bataie de joc fata de masina, nu mi se pare nimic laudabil in asta, dar ma rog fiecare face ce vrea cu bunul sau personal.
            Last edited by SUPERCAR; 17 October 2007, 00:41.

            Comment


            • #21
              colegul m-a tinut de portbagaj, daia era deschis.
              am simtit ca a pierdut aderenta si i-am facut semn sa-mi dea drumul, daia a fugit. nu se vedea deoarece era mascat de roata dreapta fata.
              @GOLAN91: Dar cred ca ai gresit o litera in loc de c nu e T ???I UNDE??
              @jonivip: si ce daca l-am afumat? mie mai usor sa-l car pe el decit 2 saci :d
              @Sp!ke: multam
              @BRUTUSANF: multam
              @GOLAN91: multam
              @SUPERCAR: fa remaparea, cauciucuri good year eagle F1 ai
              @The_Kid: adevarat, e bataie de joc fata de masina, dar euchiar aveam probleme cu acele cauciucuri. am frinat ai am mers tiris 54m cu rotile de fata blocate. partea care era jos s-a aplatizat. pina la viteza de 60km/h se simtea tare bataie in volan si peste 120 nu maiputeam tine volanul in mina. acumam rezolvat problema, deci e ok

              si pentru cel care a modificat titlul: cimisoreni niebuni e in dialect banetenesc...deci fa-mi te rog placerea ;)
              Last edited by crististreulea; 17 October 2007, 01:15.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #22
                Originally posted by crististreulea
                @The_Kid: adevarat, e bataie de joc fata de masina, dar euchiar aveam probleme cu acele cauciucuri. am frinat ai am mers tiris 54m cu rotile de fata blocate. partea care era jos s-a aplatizat. pina la viteza de 60km/h se simtea tare bataie in volan si peste 120 nu maiputeam tine volanul in mina. acumam rezolvat problema, deci e ok
                deci e bun si burn-ul la ceva )

                Comment


                • #23
                  aha...dar ala care a modificat titlul da thread se vede clar ca nu e banatzean...la noi asa se zice la timisoreni ... cimishoreni )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by GOLAN91
                    Felicitari cristi.... a iesit super.
                    Dar cred ca ai gresit o litera in loc de c nu e T ???I
                    asa se zice la ei alex ,stai linistit )
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • #25
                      cum sa modifice ma titlu ce pacat ca am peirdut faza...

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Adevaraciune

                        Comment


                        • #27
                          asa ca o intrebare cat din fumul ala venea de la cauciucuri si cat de la ambreaj???

                          Comment


                          • #28
                            Tot fumul venea din cauciucuri. Odata ce au inceput sa se invarte rotile, ambreajul nu mai are nicio treaba, nu patina! (parerea mea)

                            Comment


                            • #29
                              Bravo cristi....Hai ca esti tare,pacat de masina ca o suprasoliciti

                              Comment


                              • #30
                                Lasa ca e bine asa....Macar nu se zgarceste la cauciucuri sau vai de mine ca se strica masina...tine-o tot asa cristi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google