Renault Espace F1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Renault Espace F1

    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    parca e nava spatiala......oricum....imi dau seama ce putere poate sa aiba din moment ce aia se tineau de urechi....
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • #3
      nu le am cu franceza dar ce scrie in filmulet acolo jos ca a fost difuzat in 1995 ? sau cum ? l-am mai vazut
      Its just a car ...

      Comment


      • #4
        Ce troaca...nici nu se compara cu fauve Sharan.

        Comment


        • #5
          era misto daca avea 4 locuri sa intre familia toata.nu le mai trebuia la kinderi luna parc.doar o tura cu masina legati in hamuri.

          Comment


          • #6
            Cat o face asta, pana la mare?
            Iubito, mergem la mare? Luam elicopterul sau Espace-ul?

            Comment


            • #7
              HAhahahaah....foarte tare...ce senzatie ciudata sa auzi un motor F1 si sa vezi pilotul ca tine volanul ca la un tursim oarecare.
              @lupulucian: Ajungi la fel de repede ca si cu un elicopter dar cu consum dublu ))
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #8
                pai masina e veche de pe la mijlocul anilor 90.in jocul de play station granturismo 2 (1998)apare masina la renault.un monstru imposibil de mers in conditii umane cu el.chiar nu inteleg de ce au luat un monovolum.misto e ca are motor central si greutatea e foarte bine distribuita.
                Last edited by margelatu; 4 July 2009, 18:30.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google