ui' la asta cum se da

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by mareom
    Bai oamenilor, eu nu inteleg comentariile astea cum ca nu are nici o sansa Cristi cu Loganul lui. Deocamdata treaba sta altfel. L-a facut? L-a facut! Deci pana la proba contrarie cand veniti voi cu un Passat sa-l bateti ciocul mic la toata lumea. No offense
    Te-am facut?te-am facut !!! de 3 ori
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      Originally posted by crististreulea
      ce nu se vede in film e faptul ca am pierdut startul si avea 1m in fata mea, tot dijaba ...
      Ba se vede.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #18
        Originally posted by andrei
        Foarte frumos, ai facut Passatul. Ma gandesc ca un TDI sau TDI nu are nici o sansa in fata Loganului 1,5 dci remapat.
        e si grea namila are 1400kg,tin minte ca am vrut sa fac si eu un pasat odata si ma duceam in paralel cu el si nu putea sa ma depaseasca,asta se intampla in oras si era tot un TDI.

        Comment


        • #19
          Esti tare Cristi!... felicitari! Ar fi tare daca ai posta filmuletul pe site-ul volkswagen club... si-ar face sepuku, harakiri si alte alea )

          Comment


          • #20
            Daca era TDI, atunci avea 130 CP. Am condus foarte mult acest tip de passat cu 130 CP si vreau sa il felicit pe Cristi Streulea, e smecher. Pentru celalalt sofer RUSINICA, cu asa masina sa te faca loganul, chiar si remapat.

            Era alt topic in care vorbeam despre soferii cu masini bune care nu stiu ce sa faca cu ele... iata un exemplu!

            *131CP, parca (cel putin a lu var'miu atata are si e tot cu DI rosii)

            Comment


            • #21
              Originally posted by Sp!ke
              Esti tare Cristi!... felicitari! Ar fi tare daca ai posta filmuletul pe site-ul volkswagen club... si-ar face sepuku, harakiri si alte alea )
              nu pot, pretenu e membru e acel vw forum si nu ma lasa inima sa-l fac de ris. da' poate o sa ajunga le ei
              @iulian_vis: "toti e asa"
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #22
                Originally posted by crististreulea
                una scurta
                Ce pot sa zic , felicitari
                http://mitzah.labrute.fr/
                http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

                Comment


                • #23
                  ha ha ha..nu ma mai pot oprii din ras.........prea tare......go go logan......mi-a placut ultima "schema" a lui cristi .....de parca era la nfs..... dupa cursa .....isi marca terenulll...bv cristi.....ai masina tare....ce vw...luativa loganas...................
                  0.9 tce SL plus

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google