ce fac oamenii cu bani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce fac oamenii cu bani

    Gumball 3000
    Se fac inscrieri pt 2008 !


    si accidentele lor
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Super misto...cred ca ma duc si eu cu LYN-ul meu

    Comment


    • #3
      Superrr...numai masini de masini..;)

      Comment


      • #4
        ce sunete... ce masini....minunat.........
        sigpic

        Comment


        • #5
          Foarte frumos , rar sa vezi asa ceva ,mi-a placut
          "cromul este placerea mea"
          "cui nu-i place , valea"

          Comment


          • #6
            la primul filmulet la urmatoarele ma durea inima sa vad asemenea masini distruse
            sigpic
            astra h 1,7 cdTI

            Comment


            • #7
              eu zic sa organizam si noi asa ceva...cu loganele
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                The entry fee for the Event is £28,000 (Twenty Eight Thousand Pounds Sterling) which is based on two (2) people per car. The entry fee for previous participants in the Gumball 3000 rally is £24,000 (Twenty Four Thousand Pounds Sterling). The entry fee covers you plus one (1) passenger. If you wish to have additional passengers in your vehicle the fee is £12,000.
                numar secundele

                Comment


                • #9
                  Ieftin ca braga, avand in vedere ca acolo sunt masini de la 250.000 euro in sus. 24.000 de lire cred ca sunt banii pe care respectivii ii fac in pauza de masa.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • #10
                    mdea.....cred ca pot sa ma bag si eu cu prestige-ul meu....:P

                    Comment


                    • #11
                      nici nu vreau sa ma gandesc daca la stadion am veni toti cu lambo si ferrari.nasol ar fi.

                      Comment


                      • #12
                        Banii sunt multi pentru unii stimabililor, dar viata e numai una...

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Cristi_Xp View Post
                          eu zic sa organizam si noi asa ceva...cu loganele
                          ar fii o ideie buna....de ce sa nu facem si noi asa ceva......sa vezi pe strada golanuri unul si unu...
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • #14
                            Ce distrusi. Cu d-astea ma jucam eu cand eram mic...
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google