Indemanare Sau Noroc??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Indemanare Sau Noroc??

    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

  • #2
    40 % indemanare ....60 % noroc

    Comment


    • #3
      100% noroc...
      sigpic

      Comment


      • #4
        Hai sa nu fim chiar asa categorici: 99% noroc
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • #5
          50-50 ca daca n-avea reactii era rasturnat din prima
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • #6
            Daca lua mainile de pe volan si masina mergea singura, atunci puteam zice ca e noroc. Aici se vede clar maiestria pilotului. Ce sa mai, am ramas cu gura cascata.
            E absolut suta la suta indemanare.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #7
              totusi ,poate sa spuna ca a castigat la loto.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #8
                Ia stati asa! Mie mi-a scapat un detaliu in filmulet! Daca e vb despre tipul care fuge din calea bemveului atunci da, e 100 % noroc.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #9
                  Despre sofer e vorba...a trecut la cativa cm de prapastie
                  A avut si noroc...orice smoc de iarba sau petic de nisip altfel decat in momentul ala ar fi putut insemna dezastru.
                  Last edited by darksid3; 1 August 2009, 20:57.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by vitriol View Post
                    Daca lua mainile de pe volan si masina mergea singura, atunci puteam zice ca e noroc. Aici se vede clar maiestria pilotului. Ce sa mai, am ramas cu gura cascata.
                    E absolut suta la suta indemanare.

                    scuzama ca ma bag dar unde ai vazut ca tinea mainile pe volan.. erai in dreapta lui ?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Dupa ce am revazut filmuletul de cateva ori am impresia ca soferul chiar stie ce face...
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • #12
                        priveste si tu cum vireaza rotile. intradevar soferul a fost maestru. cel mai probabil nu se astepta sa piarda controlul, dar se vede cum isi revine repede, reactioneaza foarte rapid si redreseaza in 2 randuri consecutiv. putea iesi tragic, dar se vede ca a facut totul ca sa scape. si a scapat. jos palaria. e totusi un x5...

                        Comment


                        • #13
                          Unknown, daca te uiti la partea cu slowmotion o sa vezi ca rotile vireaza exact cum trebuie ca masina sa ramana pe roti. Ori altfel daca nu tinea mainile pe volan, eu unu' nu-mi dau seama cum vireaza... Sau o fi vreun cascador din ala care vireaza cu picioarele, e posibil si asta, nu zic nu...

                          Peseu: M-am uitat inca o data la filmulet, pe toata durata scenei soferul chiar accelereaza (se vede cum arunca cu pietris in spate de la roti), deci varianta cu viratul rotilor cu picioarele cade.
                          Last edited by vitriol; 1 August 2009, 21:14.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • #14
                            eu as inclina 80% maiestrie si 20% noroc; maiestrie in astfel de situatie nu are cum sa fie 100%; trebuei sa si risti ca sa faci asa ceva
                            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                            Comment


                            • #15
                              Gandind logic daca era chiar 100% meserias nu ajungea in situatia aia, gresesc?
                              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google