Of Road Cu Loganul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Of Road Cu Loganul

    Cred ca era masina de firma...

    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

  • #2
    ......iti tre' putina nebuneala sa faci asta...poate a cautat un loc cat mai izolat in munti...pentru gratar

    Comment


    • #3
      Salut.Specific unui loganist,putin curaj si un pic de nebunie....
      Deci se poate si cu loganul offroad......
      Numai bine
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #4
        am facut si eu ceva de genul , daca stiti drumul spre Ghetarul Scarisoara in zona Arieseni , 17 km de urcat numai pe pietre si tarana , 4 insi in masina si ceva lucruri prin portbagaj , treapta 1 / 1800 ture maxim ... incet si sigur !

        Comment


        • #5
          si eu am facut ceva asemanator, prima data am fost pe niste diguri la o ferma piscicola de langa lacul Razelm, a 2-a oara prin delta, diguri, noroaie si stuf (eu personal nu as fi intrat cu masinuta p-acolo, dar fiind pe numele lui tata si sub indemnurile lui "dai ca merge si n-are nimic, i-am dat)
          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

          Comment


          • #6
            1. In Delta nu ai sosele/drumuri. Deci ori ai fost la o balta, pe vreun dig ori...
            2. Acolo nu gasesti munte, pietris si alte ale, dar sigur ca ai facut si tu!

            Bah, acum serios... va pare lucru chiar asa de maret ce a facut ala?! Oricum, sofer nu-i. Sa ai nevoie de 4 oameni sa te ghideze...
            Loganul urca:
            1. In cheile dobrogei pana pe platou
            2. La doua campuri de la vulcanii noroiosi
            3. Face Transalpina (aici inca nu am ajuns, am zis INCA)
            Asa ca... un tant care se screme sa coboare 100 de metri pe aratura mie nu imi pare lucru prea maret.
            Numai de bine
            Last edited by andy_x3m; 5 August 2009, 09:54.
            sigpic

            Comment


            • #7
              nu inteleg de ce e intitulat ' teribilism ' . chiar nu mi se pare cine stie ce cu atat mai mult ca e dirijat si tinut de vreo 7 persoane...

              andy: loganul face transalpina lejer

              Comment


              • #8
                Mai e nevoie si de un sofer la volanul masinii. Urmeaza sa ajung, dar nu vara asta! Daca stii vreo persoana care a fost chiar as fi interesat sa vb cu el/ea.
                Merci
                sigpic

                Comment


                • #9
                  merge loganu pe off-road.
                  testat si de mine pe multe coclauri. dar m`am potolit decand cu suspensia.
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    pii lenuta face asta o data la 2 saptamini si chiar mai spectaculos [e drept bara fata e cam hirjonita pe jos dar supravietuieste ]
                    baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                    Comment


                    • #11
                      Nebun om. Nu se gandea la pagube?
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • #12
                        Cum e termenul intr-o revista: indeclasificabil
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • #13
                          Aradenii mai fac din cand in cand cate o iesire off road (asa ca nu e iesit din comun): http://www.loganclub.ro/forum/showpo...8&postcount=31
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • #14
                            .... am coborat cu saraca masina de pe dealuri, in vie, pe unde tocmai trecuse viitura/inundatii cu cateva zile inainte. Pe langa balta de la Babadag. La fel, nu mai zic de Capul Dolosman (lacul Razelm), de drumul pe aratura dintre Enisala - Jurilovca, dealurile de langa Babadag, etc.
                            Serios, Loganul are o garda la sol mai mult decat rezonabila, asa ca face fata fara probleme si unor astfel de "provocari". Daca ar fi 4x4....
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • #15
                              acu 2 ani am urcat pana la barajul "galbenu" dinspre Malaia VL,drum forestier ,un singur sens,pe alocuri doua,dar foarte frumos.Recomand.Ajunge pana la Petrosani.
                              Last edited by shogwn; 6 August 2009, 20:33.
                              CT-97-VIPsigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google