Ferrari vs Smart (eu cred ca e la vrajeala)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ferrari vs Smart (eu cred ca e la vrajeala)


    Daca nu merge intrati pe linkul:
    Last edited by andrei; 28 November 2007, 18:18.
    In tara momentan.

  • #2
    vrajeala...la volanul ferrari-ului cred ca era bunicu parerea mea

    Comment


    • #3
      Sau a plecat cu ultima treapta de pe loc (a 6-a cred).
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #4
        si daca era un smart dasta?

        sau aici!:d

        sigpic

        Comment


        • #5
          Ce bondar

          Comment


          • #6
            I-au pus motor de Ferarri? ca ala numai Smart nu e!

            Comment


            • #7
              E clar ca l-a lasat ala cu Ferrari. Un Smart cu motor modificat de Brabus scoate 0-100 km/h in 10 secunde, Ferrari-ul in 3-4 secunde, deci e diferenta mare.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                http://www.youtube.com/watch?v=oPQIi...eature=related eu zic ca e pe bune....
                sigpic

                Comment


                • #9
                  ferrari si-a luat-o si de la o masinuta cu motor electric pe demaraj. nu vad de ce o caroserie de smart cu orice altceva sub ea nu face un ferrari...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    n-a observat nimeni ca acel smart are motor de motocicleta hayabusa care duce 13.000rpm? n-as fi surprins sa aiba si un turbo pe el...
                    motorul este amplasat in locul pasagerului din dreapta.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      da cunosc si eu un smart in portugalia cu motor de hayabusa care afuma tot ce vreti voi in materie de liniutze.

                      Comment


                      • #12
                        Smart Diablo are motor de motocicleta de 1000cc si scoate cam 200 cp pe 3-400kg cat are smart-ul!!!face-ti raportul putere greutaea si mai vedeti!
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • #13
                          plus ca ala cu ferrari a plecat blana de pe loc...smartul era dus deja si la ala inca ii patinau rotile...
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Cristi_Xp View Post
                            plus ca ala cu ferrari a plecat blana de pe loc...smartul era dus deja si la ala inca ii patinau rotile...
                            sa sti ca ai dreptate dar eu totusi nu cred ca poate sa faca asa ceva un Smart unui Ferrari......calutu sa transformat intr-un ponei...
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • #15
                              daca motoru ala de pe smart e de 200 cp ,il face,gandestete ce greutate are o hayabusa,ce greutate are smartu...ca e tot p-acolo) cateva kile in plus...si ce performante are hayabusa ,ca nu ii sta nici o masina in fata ,eventual veyornu
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google