drift mioritic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Fast&Furious,Isalnita drift )
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Marius
      Chestiile alea ascutite din spate se numeste plug orasene. :p
      Daca nu merg pe la Indagra nu stiu.:p
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Tractoarele au doua pedale de frana pentru fiecare roata spate, care se pot bloca cu o paghie separat.Datorita diferentialului, trage numai roata care nu este blocata.Am facut si eu asa ceva si era sa o patesc pt. ca sa rasturnat tractorul.
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #19
          Originally posted by crististreulea
          nu cred ca zicea nimic politia.
          din film se vede ca este potcovit pentru iarna, este gras, nu-l bate... deci nu-l maltrateaza deloc. sint convins ca ii era mai greu daca avea caruta plina cu lemne si tragea putin la deal. esti de acord cu mine 2fast?
          Eu nu sunt de acord cu tine (sorry, stiu ca nu m-ai intrebat pe mine, dar am simtit nevoia sa-ti raspund si eu)... tot batjocura e, chiar daca e o biata necuvantatoare...

          Comment


          • #20
            trebuie sa fii mult pre prost si taran stricat la cap de alcool...ca sa faci asa ceva...acel animal pute sa isi rupa picioarele sau cine sie ce...e prea prost respectivul....dar na ..suntem in romania ....inca mai merge...
            0.9 tce SL plus

            Comment


            • #21
              se vedea clar ca are potcoave de iarna. pentru cei care nu stiu ce inseamna asta: potcoavele au cuie care se infig in zapada, gheata, noroi. ABS-ul e mic copil pe linga acele potcoave. daca nu avea acele potcoave calul ar fi fost mai mult in genunchi decit in picioare.
              oricum, in cazul in care scapa de sub control caruta poate rani grav calul ceea ce il face pe stapin putin inconstient
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • #22
                bah, hai s-o lasam moarta...a fost fain sa vezi ca se poate, dar chiar se chinuie animalul...acu e adevarat ca si daca-l pui sa traga lemne din padure se chinuie, dar macar aia nu cred ca o face stapanul de placere, sau din mandrie, ca apare pe net...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google