Acum Si Cu Phaeton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum Si Cu Phaeton

    cititi comentariile... si ascultati ce zice barosanu


    sigpic

  • #2
    se ingroasa amortizoarele , ce sa mai zic.
    Last edited by CataFOF; 27 November 2009, 00:57.

    Comment


    • #3
      esti doar invidios ca nu ai 14 boxe ...

      Comment


      • #4
        -"cati cai are?"
        -"400!"

        313 rotunjiti la 400

        -"iti place?"
        -"imi place!"

        barosaneee, mafiotii, mafiotii!

        ps: "coloana sonora" face toti banii
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • #5
          masina mea " se ridica in jos"...a lui.."se ridica in sus"...( ce carcotasi suntem )
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • #6
            ce individiosi sunteti )
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • #7
              asa e.invidia asta.e masina lui si asta e.faceti si voi rost de una ca a lui.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #8
                sper ca glumiti nu? cat de prost sa fii ca sa invidiezi un asa specimen... ps ca vad ca va udati toti masina e sub 20 de mii de euro , nici macar 140de mii cum zice el... nici noua nu e atat

                sigpic

                Comment


                • #9
                  normal ca glumim.Phaeton prin nordul moldovei se mai numeste si caruta.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #10
                    Chiar credeti ca aia este a lui ??? O fi inchiriat-o si el din partea cealalta si acum se da mare ca a dat si a dres. El o fi vai de mamicuta lui pe unde o lucra . Am mai avut eu de-a face cu tipi de genul care se dadeau mari ca ei au masini si cand colo erau inchiriate. Asa ca chill out
                    House is in the house

                    Comment


                    • #11
                      da de ce o prezinta noaptea? ziua ii e frica sa iasa cu ea pe strada ca se prin gaborii ca e furata!
                      fara

                      Comment


                      • #12
                        Phaeton cea mai slaba limuzina din categoria ei, deoarece a intrat in concurenta cu bmw 7, mb clasa S, audi a 8, jaguar xj, a avut multe de infruntat si astfel a iesit foarte sifonat din orice competitie.
                        Astfel s-a depreciat foarte repede, un asa de model cu aproximativ aceleasi dotari se gasea anul trecut la faimoasele licitatii din Franta la preturi variand intre 14.000 si 21.000 de euro.

                        Cat despre taranul care a achizitionat-o si acum gaseste cu greu sa inmatriculeze un motor de 5 mii, pot sa zic decat ca este un taran sarit din caruta tocmai in teleguta si acum are impresia ca are masina cea mai tare,cea mai mare, cea mai shucare si cea mai tare ;) )

                        Mai stiu eu pe unu care avea masina de cai multi, treling, arfe de dotari multe si vaste, care apoi s-a ars.
                        Last edited by Lanceru'; 27 November 2009, 11:00. Reason: sange
                        No Stress !
                        http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                        Comment


                        • #13
                          "are si televiziune")

                          Comment


                          • #14
                            E interesanta, dar nu mi-as putea permite taxele, asigurarea si intretinerea masinii. Nici daca as cistiga sau as primi una din asta nu as pastra-o.
                            Va doresc multi km fara probleme.

                            Comment


                            • #15
                              are si masaj ce dreaq, amortizoarele se urca in sus se ingroasa are tot ce vrei
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google