BMW 330i invata sa conduca singura

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BMW 330i invata sa conduca singura

    tare faza! brake!! brake!!
    daca calca vreo baba se duce singura la politie? :p
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    la sfarsit e cel mai tare
    "how do i stop it??????"
    Captain of the black pearl

    Comment


    • #3
      da are rutele prestabilite ceva? daca-i zic mc donalds delfinariu sau la scoica navodari stie sa ma duca pe acolo? sau stie pe la mc so ia prin mc drive? a stie? eu nu cred ca stie deci nu si merita banii...

      sigpic

      Comment


      • #4
        probabil au facut o tura inainte si s-au salvat niste coordonate,gps probabil...si diverse actiuni facute in diferite coordonate...adica BRAKE BRAKE BRAKE...pe o anumita coordonata...dup-aia cox pana nu stiu unde...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          tare faza....
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #6
            Am citit in revista top gear de luna trecuta despre masina asta. Mai intai o conduci tu , ea invata drumul si apoi il poate repeta.
            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

            Comment


            • #7
              in ce numar gxg? ca eu am ultimele 3numere in masina si parca n-am vazut asa ceva

              sigpic

              Comment


              • #8
                In revista Top Gear din luna noiembrie 2007. Are pe coperta Aston DBS vs Vanquish. Si titlul mare" Hello-Hello Ce-avem noi aici.../ Aston ne-a dat cheile de la masina lui bond/(iar noi am venit cu fostul sau bolid!)". Iar la pagina 128 incepe articolul despre masina asta.
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google