Un Taran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Taran

    exact cum spune si titlul

    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

  • #2
    Din Anglia nu cred ca e,are volan pe stanga.

    Comment


    • #3
      acuma gata s-a ajuns si el e un amarat de sofer cu un salariu de minim 800 de lire , ce sa-i faci sti tu, paduchele cand se ajunge e paduche sef )
      sigpic

      Comment


      • #4
        mda.....singura, dar singura lui problema e ca era un simplu sofer!
        Pasarea, malai viseaza!
        Deh.............cu astia ne "mandrim" noi in lumea asta!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #5
          poate nici sofer...poate la lasat vreun amic sa se filmeze...ca sincer...engleza cam era de balta...nu de Anglia...
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #6
            si poate la dimineata se trezeste
            sigpic

            Comment


            • #7
              cum zicea commentu de la film. fata de capsunarul care se lauda cu audi a seis asta pare sa aiba un retard. m am tampit de ras. tare

              Comment


              • #8
                Spuneti-mi si mie mie cum se numeste melodia care canta in hummer daca o stiti ! Bafta

                Comment


                • #9
                  stupid stupid si iara taran prost....dar deh se viseaza si el acolo pe bancheta in spate cu un martini si vreo 2 -3 blonde....

                  Comment


                  • #10
                    Taran, taran dar era el in Anglia, era!, dupa numerele galbene de pe masini, era in Anglia si multa lume isi doreste sa conduca o limuzina sau chiar sa fie proprietar de asa ceva si sa nu-mi spui mie ca daca ai avea asa ceva nu te-ai filma chiar si cu un simplu filmuletz
                    lipsa text

                    Comment


                    • #11
                      pai ai vazut filmuletul nu ?

                      vezi ce categorie de oameni se filmeaza singuri nu?

                      oricum ..asta din film e ori prost ori prost si drogat
                      Last edited by mumus; 16 February 2010, 10:37.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #12
                        am vazut mumus! sicer si eu daca as fi avut o astfel de limuzina, m-as fi filmat si eu dar nu cu discurs, o filmare simpla si delicata. eu am adus o limuzina din america un lincoln tawn de 9 m. crede-ma ca aveam intentia sa dorm in ea, asa de frumoasa era, nu era a mea personala ci a fratelui meu dar nu am reusit sa razbat cu ea din cauza mafiei, pana am inmatriculat-o am dat 4000$ spaga ca sa iau nr.de vip, iar in Buc.nu am reusit sa o inchiriez din cauza celor cu potenta, in Brasov am tinut-o pe unde am apucat...pe la Castel la Fane, pe la Aro si uite asa pana am vandut-o, crede-ma mumus, era de vis!
                        lipsa text

                        Comment


                        • #13
                          stiu...am mers si eu cu asa ceva...(lincoln) nu am condus...doar pasager...si vreau sa zic ca desi era din 1980 masina,avea fotoliu de piele in loc de scaun ! full electric tot,super masina,
                          dar eu zic ca tot penibil pari daca te filmezi....
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #14
                            parerea mea este ca poti sa faci un filmulet dar nu asa extravagant, ar fi fost fain un filmulet simplu cum ar fi:dotari interioare, exterioare, gadget-uri..., motor, consum...etc.
                            lipsa text

                            Comment


                            • #15
                              corect dar cocalarul ala sa facut de rahat.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google