dacia inside in mioveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    facem lista cu doritorii?

    Comment


    • #17
      Ar fi super masa.
      Iti dai seama ca dupa o asemenea vizita tzi-ai cunoaste masinutza mult mai bine.

      Comment


      • #18
        Pune-ma si pe mine pe lista de doritori de vizionare A-Z al LUNGANULUI :-P
        dar de preferat nu in perioada de sesiune de iarna si nici cand se da licenta in VARA.

        Comment


        • #19
          buna idee.
          eu ma inscriu la o asemenea intalnire.
          in primavara sau vara cand e mai cald ar fi ideal.
          mai trebuie discutat cu organizatorii de intalniri din orasele noastre.

          Comment


          • #20
            Pai ce mai stati oameni buni?!?!? Deschideti topic pe aceasta tema, dar cine deschide topicul sa-si asume organizarea! Eu il propun ca Andrei sa fie pe post de ghid... @Andrei e vre-o saiba sau surub de care sa nu stii?

            Comment


            • #21
              i-am invitat pe cei din olanda sa viziteze forumul nostru si uitati raspunsul:
              Hi Timisoara,

              I know the site and I visit it frequently. Mainly because I'm responsible for the most popular Dacia site in The Netherlands and I have to keep up with things:
              acum mai ramane sa vizitez eu pagina lor
              thanks netherland

              Comment


              • #22
                si io vreau sa merg la PITESTI
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by suru View Post
                  i
                  din pacate in afara de noi care suntem loganisti sunt altii mai "destepti" care pe deasupra mai spun ca sunt romani dar critica aceasta marca.
                  bine ca e apreciata in europa.
                  http://www.youtube.com/watch?v=B-xTmF3X6nI
                  Corect din pacate . Puteti intra pe alt site ( scuze , am observat ca nu am voie sa scriu numele dar nu am stiut initial ) si alege sectiuni cu Logan sa vedeti acolo discutii . SH ITS THE BEST ,SH RULES , sunt atat de idioti incat compara Loganul cu Bmw sau cu Opel lasat mostenire de la bunici . Si acolo sunt permise injuraturile . Mama ce le-am mai facut , pana au renuntat sa mai posteze . Sunt batuti de soarta saracii .


                  Si eu as vrea sa vad unde s-a nascut Ferrari-ul meu , cum a crescut .................Ar fi super .Poate vor face si o tombola si putem castiga si noi ceva ca tot ne mandrim de munca lor .Sau ne vor da fiecaruia cate un premiu . Vise , nu ? La ora asta un om normal doarme .
                  B -X X - DDF x 2

                  :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Sp!ke View Post
                    Pai ce mai stati oameni buni?!?!? Deschideti topic pe aceasta tema, dar cine deschide topicul sa-si asume organizarea! Eu il propun ca Andrei sa fie pe post de ghid... @Andrei e vre-o saiba sau surub de care sa nu stii?
                    Da Andrei este cel mai bun sa ne fie sef de trib la aceaste actiune,el este meseriasul acestei comunitati,asta numai daca se organizeaza intalnirea.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • #25
                      pai hai sa facem cumva ! sca vreau sa merg.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        mah, si eu m-as baga daca se pleaca la fabrica
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          Si din Iasi cu siguranta ar veni cativa De ex eu :P Si paraca il mai vad si pe Lyn din VS....ca nu se da el laoparte, poate le arata niste drifturi angajatilor de acolo prin parcarea la uzina ;))
                          Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                          Comment


                          • #28
                            in uzina se poate vizita toate sectiile , presaj, caroserie, vopsitorie nu se poate ca este robotizata si este foarte toxic acolo ptr vizitatori, montaj motor si montaj general ......da in legatura cu vizita ar fi bine cand so mai incalzi oleaca.....eu unul o vizitez pe fiecare zi si nu conteaza de vreme.
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • #29
                              da cata dar tu cat faci pe jos pana acolo ca e la o aruncatura de bat ( ca stai pe acolo )
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                ma duc pe jos ca nu are rost sa iau masina......cam 15 min imi ia de la scara blocului pana in sectie la mine si asta daca merg la relanti...
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google