bugatti veyron vs bmw M3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bugatti veyron vs bmw M3

    The: http://www.trilulilu.ro/tttt/f7572cdd3ea66d
    chestii bonus:
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    avion frate. nici nu l-a mirosit m3-ul! slab tare m3! deci nu va luati ca ati vazut ce fel pierdeti la liniutze!
    Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

    Comment


    • #3
      nici nu ma mira la motorul ala W16 de 1000 si ceva de cai
      numai motorul e un monstru i-a priviti pozele
      Captain of the black pearl

      Comment


      • #4
        Originally posted by yoz13 View Post
        avion frate. nici nu l-a mirosit m3-ul! slab tare m3! deci nu va luati ca ati vazut ce fel pierdeti la liniutze!
        Ma lesi? Nu credeam ca vine ziua cand cineva care conduce 75cp va zice despre M3 ca e slab. Totusi vorbim de o masina de 1 milion vs una de 70.000 de euro. Macar sa am eu bani de ///M in cativa ani... Doamne ajuta!
        numar secundele

        Comment


        • #5
          Ala cu Veyronul a ratat putin startul, nici n-avea cum sa nu-l faca.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #6
            Comparatia este cam nedreapta
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              @marius m-am referit la faptul ca m3 e mic copil pe langa veyron. ia lasat avans 50 m si a trecut pe langa de el de parca statea pe loc. doar am puctat faptul ca m3 e slab pe langa veyron si nu face fatza. si ultima faza din ce am scris mai sus a fost o gluma. nu stiu din ce punct de vedere ai citit tu dar...ti-am zis ce am gandit ca sa nu existe probleme
              Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

              Comment


              • #8
                Originally posted by Marius View Post
                Ma lesi? Nu credeam ca vine ziua cand cineva care conduce 75cp va zice despre M3 ca e slab.
                Ii foarte slab M3 in comparatie cu veyronu, ce daca mana doar 75 de martoage nu are dreptu sa isi dea cu parerea, te-ai schimbat o data cu masina
                ...de doi lei :p

                Comment


                • #9
                  Originally posted by yoz13 View Post
                  @marius m-am referit la faptul ca m3 e mic copil pe langa veyron.
                  asta da, perfecta dreptate, insa in postul tau, in propozitiile "slab tare m3! deci nu va luati ca ati vazut ce fel pierdeti la liniutze!" mi s-a parut ca prea jignesti aceasta masina.. masina care e visul meu. Si de aia m-am aprins pentru ca, ca sa numesti M3 e92 slab... Scuze daca ti se pare ca te-am jignit cumva, nu asta a fost scopul.

                  Originally posted by mishu_wrc View Post
                  Ii foarte slab M3 in comparatie cu veyronu, ce daca mana doar 75 de martoage nu are dreptu sa isi dea cu parerea, te-ai schimbat o data cu masina
                  E m-am schimbat. Nu a sosit ziua aia cand o masina sau o femeie sa ma schimbe. Oricum vreau sa dau 320d-ul pe ceva pe benzina. Doar ca masina asta si in general, masinile produse de divizia Motorsport de la BMW sunt punctul meu slab. Sunt inebunit dupa ele si imi sare tandara cand cineva vorbeste urat la adresa lor. Atata tot. Mi-am cerut scuze si imi mai cer odata. Adevarat graiti, in comparatie cu Veyron, M3 e mic copil ca dinamica dar aceasta comparatie se mentine si la banii platiti.

                  Mea culpa prieteni!
                  numar secundele

                  Comment


                  • #10
                    @ cristi bonusul face tot ... cred ca un CCXR ar fi singura super-car pe care mi-as lua-o ... nici nu are ... 1016cp

                    Comment


                    • #11
                      Am vazut in seara asta pe Discovery la Fifth gear BMW M5,500cp,10 in V,TARE DE TOT!Sincer sa fiu,mai bine un M3 sau M5 decat Veyron.Eu tin cont si de eleganta masinii(in special BMW)nu numai viteza conteaza.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • #12
                        din cate am inteles cica veyronul la in cox nu are benzina mai mult de 15 minute in rezervor...am auzit de la cineva nu stiu daca e si adevarat...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          stiam si eu ceva de genu ... ca la viteza maxima ... in 9-10 minute se buleste ceva (sau ceva de genu) ... dar benzina din rezervor itzi ajunge ptr vreo 6-7 minute

                          Comment


                          • #14
                            i-a facut .ucii cravata, jos palaria pentru parte tehnica, insa prea multi cai si prea mare consumul.
                            http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                            Comment


                            • #15
                              La Veyron la viteza maxima, cauciucurile nu ar rezista decat 15 minute. Insa nu e asta o problema, pentru ca oricum benzina ajunge pentru doar 12 minute.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google