Video Personal Dacia Logan- Viteza

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video Personal Dacia Logan- Viteza

    Clipul meu video pentru concursul OLN, sigur o sa va placa, astept comentariile voastre: http://www.220.ro/blog/Concurs-OLN-Viteza/DsOrUOPZcn/
    sigpic

  • #2
    Nota 1 (unu) pentru copiat! Stai jos!
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #3
      Nu stiu daca e copiat sau nu,insa nu m-a impresionat cu absolut nimic.

      Comment


      • #4
        Ce nu inteleg eu este de ce ii puneti "racing stripes" unui dci...

        Comment


        • #5
          dupa faza cu laptopu, shiftu de nfs, modul diagnoza si amenda de 120 ron in 24 de ore esti tare

          fara suparare, esti un cocalar

          ps: cum zice cineva, cocalar nu e o jignire, e un life style
          Last edited by DeLuXe; 19 April 2010, 00:43.
          sigpicMy ride

          Comment


          • #6
            ABUREALA curata. 1 rand.....clipurile scurte in care se arata viteza, sunt editate atunci cand se face diagnoza (treaba cu cheia si butonul)
            2,cand ai schimbat treapta (4 cred)..ai tras dreapta brusc de volan, si , nu se face asa ceva, la o aseamenea viteza, cu o singura mana.......sa zicem de viteza..
            3, care era rolul acestui topic? ca stii sa pui ulei la masina, sau doar completezi cel pierdut pe esapament.
            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

            Comment


            • #7
              uite cine face pe loganari de ras ...

              Comment


              • #8
                Viteza lui peste. Tu faci misto de noi?
                Am ras cu lacrimi oricum.

                Data viitoare sa desfaci bordul si sa muti acele, poate prinzi 220. Si tot prin modul diagnoza.

                Comment


                • #9
                  "Alte mentiuni: Ma grabeam la spital si nu am obiectii"

                  hahahaha, te grabeai la spital cu ametitoarea viteza de 65km/h sau tu de obicei ai scuze d-astea turbate cand dai de garcea? si daca-mi permiti intrebarea, de ce te grabeai la spital? ca ai tras brusc de volan cand ai bagat a 4-a si te-ai infipt in pom sau pentru ca ai accelerat de la 130 la 170km/h instantaneu si ai trecut prin 3 case in fata ta? ca din film cam asa pare.

                  Comment


                  • #10
                    Ia uite ce postasem eu prin decembrie: http://www.loganclub.ro/forum/ceva_frumos-t18857.html

                    Sunteti de acord ca merita nota 1 pentru copiat?
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      filmuletul adevarat:

                      Comment


                      • #12
                        Buna asta bro ))))

                        Comment


                        • #13
                          In primul rand imi cer scuze de la postatorului primului post...

                          Mi se pare ca primul filmulet este o parodie ...slaba si aia... (masina nepotrivita...din toate punctele de vedere)
                          Cat priveste al 2-lea filmulet...(editarea primului) mi se pare o parodie reusita la o parodie nereusita.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • #14
                            Mad Max Reloaded... LOL

                            @vitriol: plus absenta nemotivata si chemat parintii la scoala
                            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                            Comment


                            • #15
                              Hai ma,nu mai fiti rautaciosi.A facut si el ce a putut

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google