Sa nu lasati masina in strada...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Logan 1,4MPI

    MORALA......deci nu-i cumparati nevestei masina ca are ea grija.....dati-i bani de taxi......
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • #17
      Originally posted by andrushk_mib View Post
      prietena mea zice ca l-a lovit la punctu slab pentru orice barbat: masina :d
      buna tare asta
      Nu vreau sa-i arat filmuletul la femeie ca cine stie cum o mai supar si e vai de printesa mea

      Comment


      • #18
        tre sa fiu atent caci eu am LOGAN dar iubita are SCENIC RX4 cu bullbar in fata...
        nu ii arat filmuletul ca sa nu- dau idei ;)
        CsB
        Ambition 1.6 MPI

        Comment


        • #19
          Nu era mai simplu sa ia o bata si sa-i "coafeze" masina?Nu mai o strica pe a ei...a luat-o valul rau de tot.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #20
            Fereasca domnul ca femeia sa aibe un hammer atunci sa vedem
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #21
              Dragii mei! nu va lasati femeia nerezolvata! Chiar daca aveti activitati extraconjugale, acasa totul trebe sa fie perfect si la timp! altfel... va gasiti masina bulita!

              Comment


              • #22
                Chestia cu nevasta nerezolvata o simteati la mancarea rece sau la conserve ,aici cred ca este o problema mai grava ,de exemplu l-a prins la vecina :)
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #23
                  vai ce femeie nebuna... si unii zic sa nu fii misogin si sa nu trimiti femeile la cratita... dai peste una ca asta si uite ce face.... distruge masinile familiei :P

                  Comment


                  • #24
                    In momentele alea femeia nu mai gandeste si .... eu zic ca mai bine asa decat sa mearga la altul si sa te insele din razbunare.
                    Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană, însă nu sunt sigur despre primul.

                    Comment


                    • #25
                      Normal ca in momente dealea femeia nu mai gandeste , asta o are in bios, iti dai seama ca i se invartea contuarul ca polizoru. Si mama ce tocana io fi tras ala acasa....... "de ce ai facut asta mamitule , eram la contabila cu actele.. "
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google