Cum Functioneaza Radarul Nou.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Functioneaza Radarul Nou.

    Spre sfarsitul filmarii,politistul este sunat de sotie sa mearga la masa .http://www.youtube.com/watch?v=Hwc6E...eature=related
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    Acuma am reusit sa imi fac o imagine mai clara despre ce si cum.
    Ideea de baza e ca se poate detecta dar ,daca mergi tare ,e oricum prea tarziu;iar chestia cu stand by si activare la cheful militienilor,te prinde la o distanta destul de mare ca sa mai poti reduce viteza sub limita de legalitate.
    Apropo de reportajul facut :nota 10 pt realizator.
    Pt. moment cea mai buna metoda de prevenire este statia cb,parerea mea.
    Iara m-am culcat tarziu...

    Comment


    • #3
      Se vede ca nu prea stia sa raspunda la intrebari sau incerca sa dea raspunsuri vagi si sa induca in eroare... auzi cica inregistreza viteza si in standby dar pana la urma nu inregistreaza decat daca apasa el butonul
      Tare faza cand il suna nevasta
      sigpic

      Comment


      • #4
        au reinceput soferii sa blitzuie in trafic, simtitor mai mult ca pana la introducerea noilor radare.
        blitz-ul impreuna eventual cu o statie cb ar trebui sa te scape de amenzi.

        si cu toate astea am vazut ca politistii stau cu mcv-urile in vazul tuturor, nu se ascund, nu-si aleg f bine locurile de stationare [sau panda]. ii vezi de la distanta la marginea drumului pe portiuni drepte de drum. deci nici nu se feresc.

        Comment


        • #5
          Pai nici nu este normal sa stea la panda, cum nu este normal nici sa puna radar pe masini fara insemnele politiei.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Asta habar nu are ce are in dotare

            Comment


            • #7
              la minutul 1:29 trece matizul ala cu pizza cu peste 80km / h , daia tiuia ala inainte, deci masoara si din spate si din fata in acelasi timp. mdea no comm.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Eu pe unde am mers numa la panda i-am vazut,am si muscat o amenda
                Ma bazez numai pe ceilalti participanti la trafic caci statie nu am.
                E viata grea,mai ales prin unele localitati de prin nu stiu ce campie si e limita de 50 ,da ce sa faci asta e.
                sigpic
                !

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google