Cum Parcheaza Un Idiot !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Parcheaza Un Idiot !!!

    Nu pot sa cred !!!Oare este adevarat ?http://www.tare.ro/pudgenet/266833-a...n-idiot-masina
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    asta cred ca e facatura.in bucuresti asa as parca, dar cu un hummer de ala de armata.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • #3
      Doctorita TARE este un proiect tare.ro, acesta este un site exclusiv cu produse pentru barbati la cel mai bun pret garantat!


      Aici e o camera de supraveghere si pare mai veridica faza.
      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

      Comment


      • #4
        Facatura....
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #5
          hit and run.dar in ce stil.daca te straduiesti merge si cu duster.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • #6
            In primul video mi se pare ca la volan este un domn la costum. Poate e masina firmei si are Casco. Cred ca se grabea inexplicabil de tare incat si-a facut singur un loc de parcare ).
            Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

            Comment


            • #7
              cred ca e fake da totusi e tare de tot)

              Comment


              • #8
                Primul sigur e fake,al 2-lea nu am cuvinte

                Comment


                • #9
                  Primu filmulet nu este real, parca ar fii o faza dintr-un film de comedie. Al doilea filmulet cred ca e real...soferu ori e beat,ori drogat.
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • #10
                    Primu film e fake, iar al doilea sigur omu are cutie automata si a incurcat frana cu acceleratia

                    Comment


                    • #11
                      Primul e fals sigur, cine ar fi stat sa-l astepte pe ala cu o camera de filmat indreptata exact pe locul ala? Se vede la inceput cum il urmareste camera, deci e planificat totul.

                      Al doilea l-am mai vazut si pe youtube si daca nu ma insel era o femeie la volan, oricum nu mi se pare facatura.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Prima singur este facatura,nimeni nu poate fi asa idiot,omul pare ca se pricepe cind scoate masina si o baga cu spatele.Rationamentul meu este ca daca nu are nici o problema sa o bage cu spatele sigur nu o atinge si apreciaza ca nu are loc.

                        Comment


                        • #13
                          amandoua filmulete cred ca sunt fake dar totusi sunt comice)
                          sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

                          Comment


                          • #14
                            Primu, e aiurea, ala la opel ar trebuii sa aibe buton de deschis de dinauntru portbagaju si nush daca are:-? oricum al 2-lea cred ca tocmai fusese la magazin din ala cu legale

                            Comment


                            • #15
                              uitativa la astia:http://www.tare.ro/excellei/31174-ac...-parcare-goala

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google