E Pe Bune? :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E Pe Bune? :)


  • #2
    Nu vad care este problema, bine ca isi da interesul sa se inchida usile cat mai bine(poate doreai sa iti vina masina si sa nu se inchida usile). Asta este This is DACIA
    House is in the house

    Comment


    • #3
      Bine ca este la rusi si nu la noi. Vedeti vineri care este treaba cu reglajele la uzina direct.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • #4
        Nu se poate asa ceva,hai treaba cu ciocanul de teflon mai merge,dar sa torsionezi usa sa se inchida,este prea de tot !!!!
        LOGAN--> <--TOYOTA

        Comment


        • #5
          Asta e neam cu Gigi Becali ,unu cu ranga ,altu cu ciocanu si genunchiu
          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

          Comment


          • #6
            Bai ce dracu... deci cand am vazut cum trage de portiera am ramas socat... asa s-o fi facut si la logan?
            Da bine ca nu e la noi, dar la noi poate fi mai bine?
            sigpic

            Comment


            • #7
              la trabant se facea asa...acum 30 ani...
              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

              Comment


              • #8
                Ptiu.....in prima faza am crezut ca e la Dacia......dar, bine ca este la Renault!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • #9
                  Reveniti cu picioarele pe pamanat....rusi/francezi/spanioli/romani...acceasi chestie. Eu unu am vazut pe viu la noi, cum se indreapta portierele de dacie, logan. Asa ca nu mai pareti mirati, ca ce se intampla la altii.....la fel si-n ograda noastra.
                  Daca urmariti bine filmuletul, la portiera fata, da tare la un moment dat cu mana jos....ei ca sa vezi ca se poarta si la noi...uitati-va la masinile voastre,si ve-ti observa ca portiera fata stanga, are la baza o mica indoitura...greu accesibila ochiului la prima vedere, dar daca te uiti atent, din lateral spate....se vede.
                  Ce naiba...aveti pretentii de bmeveuri...mercedesuri...si alte scumpeturi. Tot ce este by hand made.....se repara tot by hand...
                  Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                  Comment


                  • #10
                    Eu nu cred asa ceva, cred ca e facut la caterinca.
                    Am asistat la inlocuirea unei portiere spate, portiera era de e origine si a venit perfect din prima.

                    Comment


                    • #11
                      nu statea ala sa faca la caterinca ...
                      reveniti cu picioarele pe pamant cei car nu credeti.
                      dar sa recunoastem ca avea mana fina

                      Comment


                      • #12
                        Asa se face,am prieteni care lucreaza in finisari aici la uzina si exact asa ziceau ca procedeaza.Trosnesc usile din toate inchieturile
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • #13
                          Eu totusi refuz sa cred ca este posibil asa ceva in zilele noastre

                          Comment


                          • #14
                            au mama , ia`ma si bate`ma cu paru` pe spate.
                            hai la uzina maine si o sa vezi/aflii

                            Comment


                            • #15
                              ce-i asa deosebit ? asa se face si nu numai la Dacia ... cu ciocanul dadea numai in cuiul de inchidere ... e ceva normal
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google