haideti sa vorbim despre cai putere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si nu a costat 1.5mil euro ca 599fxx. Zicea omul (Florin si nu mai stiu cum, din timisoara) ca 110mii euro la costat s-o aduca in starea actuala. 50mii masina si inca 60mii modificarile.

    Comment


    • Daca e sa vorbim despre pretul dat pentru performante, japonezele si americanele nici nu au ce discuta cu restul.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Originally posted by darksid3 View Post
        Una de la noi
        La minutul 1.02 ia dat puf prestiju' ala ))

        Comment


        • Tocmai d-aia am pus link-ul
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Asa ar trebui sa sune orice BMW
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Originally posted by DaniD View Post
              Si nu a costat 1.5mil euro ca 599fxx. Zicea omul (Florin si nu mai stiu cum, din timisoara) ca 110mii euro la costat s-o aduca in starea actuala. 50mii masina si inca 60mii modificarile.
              masina noua e vreo 100 mii singura )
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=6mE_C...eature=related

                Comment


                • Uite aici, mai dihai. Cel putin o masina i-a dat la Finish, nemtoaicei.

                  Aici o nemtoaica ce face ceva cu bolta pe Ferrari 458

                  LE: Aceesi nemtoaica fata in fata cu "reactiunea"
                  Last edited by darksid3; 28 December 2011, 01:46.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • ti-am aratat mai sus ce face o nemtoaica batrana cu viperul E30...

                    Comment


                    • Wow...p-ala de nu stie sa scoata ESP-ul ?
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • cu 458 e clar vba de start tardiv. cred ce se vedea la stop la universitate si dadea sms-uri

                        iar m5 e masina de vreo 3 tone

                        corvette-ului iau trebuit 200 m s-o ajunga din urma. demaraj clar in favoarea m5.
                        Last edited by B997NDL; 28 December 2011, 01:58. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Are maxim 1800 de kile, M5-ul in speta. Se pare ca nu l-au ajutat LaunchControl-ul si cutia aia smechera. Oricum, astea sunt de fun, exista invingatori si invinsi in ambele situatii (masini de acelasi tip) ca cele din clipuri.

                          Corvette-ul are 745 de cai pe tractiunea spate si atat. M6 are 750 de cai si "tastatura" la iDrive. 458-ul e o minune tehnologica si si-a luat 2 TIR-uri. Morala?
                          Last edited by darksid3; 28 December 2011, 02:05.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                            masina noua e vreo 100 mii singura )
                            Al draqlui comentator. Zicea ca omul si-a luat masina cu 50000euro si a mai investit 60000, dar se pare ca ai dreptate! Sau sa nu fi tinut bine minte? Oricum...imi cer scuze pentru datele eronate, dar chiar si la 160000euro este mult mai ok ca si 599FXX

                            Comment


                            • s-au bagat ceva bani, sa nu mai spunem ca a fost dusa de cateva ori pe platforma pana in UK si tractata de un Hummer
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • @intunecat: bmw-ul ala e modificat, si cred ca-i turbo. UN m5 n-are 750 de ponei, ci vreo 500. Deci, cu tot cu v10-le lui turbo, tot si-a luat la mumu la v8-ul american aspirat. Cool, nu?
                                @NDL: n-are legatura cine pleaca primul, pt ca timpii se masoara individual.
                                Iar legat de acel E30, pai scuza-ma, dar ala e modificat zdravan. Nici macar nu mai are motorul lui, ci un V10 turbo. Mai e E30? Vezi ce pot scoate dintr-un v8 american supra alimentat: cea mai puternica road legal car, si anume de vreo 2000 si ceva de ponei. Care-i cu sula mai mare acum, ca sa comparam corect, in functie de gradul modificarilor. Sau daca vrei comparam si dupa numele "Carcasei": opel englezesc. Deci, cea mai rapida masina din lume e Opel, nu? Tampita judecata, asa-i?

                                Uite fata reala a BMW-ului aspirat in fata unei masini de 700 de ponei.
                                Last edited by Cezar; 28 December 2011, 08:35.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google