Desfac Complet Si Apoi Asambleaza Un Jeep In 3 Minute!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desfac Complet Si Apoi Asambleaza Un Jeep In 3 Minute!

    nu prea se pricep ) http://www.youtube.com/watch?v=lgwF8...ayer_embedded#!
    Interactive Design Lights & Sound <- click

  • #2
    haha...taree

    Comment


    • #3
      Da, interesant, dar nu stiu de ce am impresia ca nu toate piesele erau fixate chiar asa cum ar trebui, inainte sa se apuce de demontare. Dar daca e chiar pe bune e misto ca il pot repara foarte repede oriunde. As vrea sa vad chestia asta facuta si la un humvee
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #4
        Super!!!!!!!!!!!!!!!!
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          Daca punea o frana mai puternica la final, ii arunca pe toti cu tot cu caroserie...
          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

          Comment


          • #6
            Dar nu am vazut sistemul de franare,instalatia electrica,sistemul de evacuare,plus prinderea suspensiei nu era chiar ca la carte.Una peste alta este ceva de efect,masina este pentru asemenea demonstratie,nu pentru circulatia pe drumurile publice,vorba colegului de mai sus,dar la un hop, nu la frana,ca nu are,sar toate piesele.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #7
              Singurele suruburi care le-am vazut in filmulet, au fost prezoanele de la roti. Clar nu se poate merge cu el in regim normal.
              Oricum, prea tare demonstratia.
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #8
                lego frate ) voi nu ati auzit de lego ? nu pot sa cred )
                Interactive Design Lights & Sound <- click

                Comment


                • #9
                  Hahaha! Adevarat!
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #10
                    chiar tare... noroc ca nu au gropi ca pe la noi ca altfel s-ar face de ras cu demonstratie cu tot

                    Comment


                    • #11
                      Nişte amatori, domnule!

                      SUUUUUUUPER TARE!
                      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                      Comment


                      • #12
                        daca era intr-un servis la noi mai ramaneau ceva piese si pentru vecinu, ca doar piesele se comanda inainte de livrare

                        Comment


                        • #13
                          Tare de tot nu am cuvinte dar va dau dreptate la un hop si era imprastiata pe drum masina

                          Comment


                          • #14
                            cu sau fara hopuri, treaba a iesit din prima si nici nu au ramas piese pe langa, cum se obisnuieste pe la noi...super tare frate!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google