Cand te manca...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand te manca...

    te scarpini 3 luni )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    Nu ca ma bucur pentru acest distins domn...dar...cu cat mai putini cu atat mai bine.
    sigpic

    Comment


    • #3
      ) ))
      CT-42-SMC doar un logan mai galagios

      Comment


      • #4
        un inconstient!!! nu doar 3 luni suspendare... ci anularea permisului... asta merita... cum sa mergi cu 250 km/h???

        Comment


        • #5
          Ce-am mai ras!Trebuia sa continue filmarea...e buna!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            Oare daca nu oprea ce se intampla? Se lua cineva dupa el?
            Vreti sa vedeti ceva cu adevarat tare? Scrieti pe youtube " upsala run". Acolo sa vedeti om care nu cunoaste frica
            sigpic

            Comment


            • #7
              nu stiu ce sa cred
              sigpic Alexandria

              Comment


              • #8
                Meserieeee )
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Ce tare

                  Comment


                  • #10
                    politistii astia sunt inconstienti. nu stiu daca am vazut pe vreo autostrada in strainatate sa stea politistul in mijlocul autostrazii sa te opreasca. ori te duci dupa el, ori trimiti poza prin posta, ori pui un alt echipaj sa il astepte la iesirea de pe autostrada. dar nu intri pe o autostrada unde se circula cu 130 - 130+!!!
                    Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                    Comment


                    • #11
                      ghinion curat...pe bune,cand se simtea si omul mai bine ..GARCEA
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by yoz13 View Post
                        politistii astia sunt inconstienti. nu stiu daca am vazut pe vreo autostrada in strainatate sa stea politistul in mijlocul autostrazii sa te opreasca. ori te duci dupa el, ori trimiti poza prin posta, ori pui un alt echipaj sa il astepte la iesirea de pe autostrada. dar nu intri pe o autostrada unde se circula cu 130 - 130+!!!
                        bine zici...si totusi nu am vazut nici un militian omorat din cauza asta pana acu.Probabil o sa se potoleasca dupa ce vor zbura cativa pe capote...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by mareom View Post
                          Oare daca nu oprea ce se intampla? Se lua cineva dupa el?
                          Vreti sa vedeti ceva cu adevarat tare? Scrieti pe youtube " upsala run". Acolo sa vedeti om care nu cunoaste frica
                          Eu cand am vazut filmuletul asta prima data am zis ca este joc video.
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #14
                            made in romania
                            sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Cristi_Xp View Post
                              bine zici...si totusi nu am vazut nici un militian omorat din cauza asta pana acu.Probabil o sa se potoleasca dupa ce vor zbura cativa pe capote...
                              In SUA nu sta in mijlocul strazii decat politistul care dirijeaza circulatia. Ceilalti nu stau ca-i iau drogatii la tinta. Apropo daca ajungeti pe acolo si va opresc sa nu va puna naiba sa va dati jos din masina sau sa faceti miscari bruste ca scot pistolul aia imediat.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google