10.000 Rpm Fara Chiuloasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10.000 Rpm Fara Chiuloasa

    http://www.youtube.com/watch?v=j8gvgISVHak o fi bine ?)) poate imi explica si mie cineva cum functioneaza
    Interactive Design Lights & Sound <- click

  • #2
    Astept si eu de la mai marii mecanicosi. Pe unde ia benzina motorul ala?
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • #3
      nu functioneaza ... este tractat de catre cealalta masina si pur si simplu bagat in viteza .....mai simplu spus... masina nu e miscata de motor ci motorul este pus in functiune de miscarea masini :P (cu ajutorul cutiei de viteze)

      Comment


      • #4
        eu i-as impusca in cap
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          planetarele invart motorul ...
          acelasi lucru se intampla si cand cobori un deal cu masina in viteza, de aceea consumul este aproape 0 .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            pff acum am vazut ca e tractat oricum interesant de vazut cum se misca pistoanele acolo
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • #7
              Stupid people !

              Comment


              • #8
                nea alexe NOTA 4 , corigent ne vedem la vara
                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                Comment


                • #9
                  De ce stupid ? baietii s-au distrat , cu siguranta masina nu mai era de folosit, era lovita si probabil alte ceva probleme, asa ca baietii s-au distrat ...
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • #10
                    @pnf : iti aduc carnet-ul sa imi treci nota?)
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • #11
                      Cand am citit titlul thread-ului, am zis ca i-a dat vreunu' 10 000 rpm si a ramas fara chiulasa, cand colo... intai a ramas fara chiulasa si dupa aia i-a dat 10 000 rpm.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #12
                        Dar nu cred ca are 10.000 Rpm. E doar un motor cuplat in viteza si tractata masina.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • #13
                          Posibil sa fie si mai mult de 10000.Daca luam raportul de multiplicare al cutiei sigur se poate.Daca au bagat in prima viteza si apoi au tras-o la 100km pe ora se poate.
                          sigpicPasionat de MCV si natura

                          Comment


                          • #14
                            niste idioti. la fel cum spunea si un coment acolo, e dezastru pentru un motociclist (si nu numai ...).

                            Nu faceti asa ceva!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by padurarud View Post
                              Posibil sa fie si mai mult de 10000.Daca luam raportul de multiplicare al cutiei sigur se poate.Daca au bagat in prima viteza si apoi au tras-o la 100km pe ora se poate.
                              Asta e valabil doar daca au folosit un alt tip de CV...lucru improbabil 99%.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google