Loganul 1.6 MPI - Noiembrie 2006 - O vreme f ploioasa si un vant f puternic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganul 1.6 MPI - Noiembrie 2006 - O vreme f ploioasa si un vant f puternic

    Mergea si mai mult daca era vremea mai buna !!

  • #2
    Ce-ai nene ca nu mere nimic, incearca sa-l transformi in avi, nu 3gp.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      My bad,nu am aprobat atasamentul.Acum merge!
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Mi se pare mie sau se indoaie stergatoarele pe parbriz?
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          cred ca se indoaie din cauza vantului, oricum se poate mai mult de 160, probabil era vantul prea puternic

          Comment


          • #6
            Originally posted by andrei
            Mi se pare mie sau se indoaie stergatoarele pe parbriz?
            Parca afara era tornada :p

            Comment


            • #7
              nici chiar tornada dar era f f urat,mai ales cand depaseam cate o masina cu gabarit mare,instantaneu nu mai vedeam pe unde merg! Da se poate si mai mult de 160 km/h (filmul asta de aici a fost facut pe bucuresti - pitesti) dar asta vara pe Aut.Soarelui a luat 179 km/h care cred ca e maxim pt motorul de 1,6 standard,ma gandesc la un Cip dar nu sunt hotarat inca!

              Comment


              • #8
                Oricum pe vremea aia sa mergi cu asemenea viteza,e foarte riscant,foarte serios vorbesc.

                Comment


                • #9
                  Foarte riscant cu Loganul pe vremea aia, mai ales din cauza ploii se poate derapa usor la viteza aia. Mai mult de 160 km/h nu prindea pentru ca batea vantul din fata.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    bine ca s-a terminat asa,ca poate nu mai apucam sa va scriu aici ! ;) Oricum auto strada era praf numai gropi, nu mai fusesem demult pe acolo si habar naveam !! Aut. Soarelui e parfum pe langa ia! numai ca trebuie sa ne ferim de radare !!

                    Comment


                    • #11
                      160 km\h mi se pare putin pentru un motor 1,6mpi
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        eu pe vreamea aia...NU mergeam asa tare ...da ma rog... unii nu tin la viata lor.
                        si la 130 e riscant ...se balangane masina ca naiba

                        Comment


                        • #13
                          Nimic interesant Sincer 1.6 Mpi Ambition din 2004 oct am mers in Ungaria 4 persoane full de bagaje cu AC on / treapta I // 160 kmh
                          Stergatoarele nu se indoaie (dar este filmat cu un jaf de telefon) care nu poate sa vada mai mult de 15fps . Celelalte 10 pana aproape de realitate sunt adaugate ca o continuare de catre telefon (ca si cum ai avea un film din poze) Deformeaza realitatea . Asta e . Nimic exceptional doar ca omu` pune in pericol viata lui si a mai multor oameni facand pe vreme ca aia exhibitiuni de genu` asta .
                          Last edited by crististreulea; 16 February 2009, 20:10. Reason: Automerged Doublepost
                          1.6 MPi Icy White

                          Comment


                          • #14
                            Pe vreme nefavorabila este exclus sa mergi cu as viteza numai uni oameni inconstienti se risca la asa viteza poate era mai periculos daca era pe un drum normal nu pe autostrada unde mergi aproape drept.

                            Comment


                            • #15
                              Nimic interesant Sincer 1.6 Mpi Ambition din 2004 oct am mers in Ungaria 4 persoane full de bagaje cu AC on / treapta I // 160 kmh
                              Stergatoarele nu se indoaie (dar este filmat cu un jaf de telefon) care nu poate sa vada mai mult de 15fps . Celelalte 10 pana aproape de realitate sunt adaugate ca o continuare de catre telefon (ca si cum ai avea un film din poze) Deformeaza realitatea . Asta e . Nimic exceptional doar ca omu` pune in pericol viata lui si a mai multor oameni facand pe vreme ca aia exhibitiuni de genu` asta .
                              1.6 MPi Icy White

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google