Inconstienta La Volan.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    unde nu ai vizibilitate nu depasesti asta-i regula ca altfel s-ar putea sa ai parte de o surpriza.mie de altii mi-e frica in trafic de unii ca ala cu yaris.intotdeauna la pante din alea unde nu am vizibilitate trag cat mai pe dreapta ca intotdeauna ma astept sa gasesc un bou de sofer inconstient pe sensul meu de mers

    Comment


    • #17
      azi dimineata am fost depasit in aceleasi conditii. un bmw antic cu numere de bulgaria...
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #18
        e la ordinea zilei astfel de faze, de ce ne mai miram ? atunci cand nu te lasa sa il depasesti e frumos
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #19
          in cazul acela nu mai insist. merg incet si la un moment dat scap de incapatanat
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • #20
            nu, ii dai a 2 a in 5500 rpm si a 3 a si te-ai dus )))))
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • #21
              diesel - nu ajung in 5500 dar inteleg ce vrei sa spui. dar sunt 70 % sanse sa se ambitioneze si sa forteze el alta depasire si sa puna frana brusc in fata (am patit-o).
              eu adopt in continuare ceea ce am spus : la un moment dat scap de el
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • #22
                da, ai dreptate razvane, am patit-o si eu o data cu masina plina
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google