A Taiat Calea Sau Nu A Fost Lasat Sa Faca Dreapta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Taiat Calea Sau Nu A Fost Lasat Sa Faca Dreapta?

    sigpic

  • #2
    In acest film sunt mai multi factori:
    1- soferul care filma mergea destul de tare prin oras
    2-tipul cu masina argintie si-a schimbat banda in intersectie lucru interzis, si a sesizat ca a gresit punand avariile.
    2- tot tipul cu masina argintie a fost nehotarat la urmatoarea intersectie si si-a gasit nasul care si asa il urmarea.
    real power..... diesel power by

    Comment


    • #3
      in cea de-a doua intersectie se pare k a intrat in el intentionat; probabil a vrut sa isi schimbe ceva pe la masina pe asigurarea fraierului.

      Comment


      • #4
        totusi avea viteza mare, cum poti sti daca te lasa sa schimbi directia de mers la dreapta daca sta in fundu tau (unghiul mort) si nu te lasa, am patit-o asa in Bucuresti, nu puteam sa fac dreapta de unii bagaciosi care nu te lasa nici o secunda. M-am bagat si eu si le-am taiat calea fie ce o fi, sa umble cu asigurarea si sa stea cu masina in service daca asta doreste, eu aveama asigurare... deci multi au cedat, si eu am facut pe nesimtitul prin Bucuresti cu numar de Constanta.
        sigpic

        Comment


        • #5
          A taiat calea, clar...permise luate pe bani...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • #6
            ce comentarii...ia taiat calea si si-a cerut scuze cu avariile,dar nu spune nimeni ca nu s-a asigurat la schimbare directiei de mers si era sa provoace un accident
            la urmatoarea faza,ala ce ar trebui sa fac sa reduca viteza,ca prostul vrea sa faca dreapta,fara semnal,sau cel putin da semnal o data cu manevra de virare(ca de asa sunt ”șumahării” astia de bani gata,ca de altfel si pe la noi prin ROMANIA)de pe banda de obligatoriu inainte,ala a vrut sa se bage pe linga el sa-i spuna ca e nebun de nu se asigura...de reevaluat,psihic,legislativ si practic,cel ce vireaza dreapta de 2 ori fara sa se asigure si care provoaca si accident
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • #7
              ce pot sa zic e ca era sa patesc si eu ceva asemanator noroc ca nu aveam vteza si am putut sal evit pe p... de sofer sau ce-o fi fost el
              ala cu ned 4 sped ... sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google