Dacia A Ajuns O Gluma!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia A Ajuns O Gluma!

    sigpic

  • #2
    A ajuns o gluma ? o gluma d-asta le-a dat peste nas multor masini mai scumpe
    De cand a iesit pe piata, nemtii nu mai stiau cum sa`l subclaseze, ba ca se rastoarna, ba ca pici din ea, ba ca nu e fiabila, ba ca e vai de steaua ei, ba ca nu se compara cu nemtoaicele, aveau ei dreptate, dar se vinde ca painea calda, asa ca ia de-aici ....
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • #3
      De ce a ajuns o gluma?
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #4
        nu mi se pare o gluma nu prea inteleg, rad ca e ieftina? si ? nu stiu ce inseamna low cost?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #5
          Frate, pana si eu care nu stiu franceza, m-am prins de mesajul reclamei.
          Aia vin si intreaba cat costa Sandero, dupa ce aud pretul incep sa rada pentru ca au impresia ca este ca o gluma, au impresia ca agentul de vanzari glumeste cu ei atunci cand le spune pretul.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #6
            Uneori umorul e mai greu de inteles.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              @vitriol, eu am inteles, ca stiu cat de cat franceza, dar e umor tampit !
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #8
                Dacia,din gluma'n gluma e cea mai buna masina
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #9
                  Nu e deloc un umor tampit. Ideea e ca aia au luat-o pe ca o gluma, la modul ca o masina asa buna, fiabila, economica, etc, nu poate costa asa putin.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #10
                    Hai ca pana la urma si-au "inghitit" rasul!Nu putem decat sa zicem "fuckevous" celor care iau in deradere Loganul...
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • #11
                      Reclama este cu subinteles....nu ai nevoie de 3 doctorate sa iti dai seama ca este o reclama buna! Acei posibili cumparatori rad in momentul in care consilierul de vanzari le spune preturile, care sunt foarte MICI, crezand ca este o gluma!

                      Comment


                      • #12
                        deaia e plin franckfurt-ul de LOGAN-e,ca e masina proasta
                        la formula 1 ungaria masinile de pista sunt dustere


                        eu am dizal de 5 ani si aprox 80 mii km,fara nicio problema,a inceput sa-mi bata fata,dar are 5 ani din care 2 cu arcuri H&R,deci...
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • #13
                          am vazut si eu cat de "proasta" e dacia!
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            aici se vorbeste ca e ieftina, nu proasta...
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google