Gps In Limba Romana La Englezi =))

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gps In Limba Romana La Englezi =))

    All CopyRight belongs to the BBC. Ce se intampla daca punem la un loc umorul britanic si un sistem de navigatie setat pe limba romana ...
    ala cu ned 4 sped ... sigpic

  • #2
    shits )

    Comment


    • #3
      io cred ca aia e in moldoveneste . Gpsul meu imi spune "parasiti" la prima iesire etc... nu iesiti iesiti iesiti ...plus ca e un accent ciudat.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #4
        Foarte tare ! Cred ca are dreptate Cristi...probabil e moldoveneste pentru ca are un accent anume )
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • #5
          Poate ca James May intr-o alta limba de pe pamant inseamna chiar "shit".Mai am si eu crize deastea de ras , dar sa rad ca un cuvant intr-o limba seamana cu altceva in alta limba ......hmm
          Fara Semnatura.

          Comment


          • #6
            james may oricum inseamna in toate limbile 'idiot fara simt de orientare'
            internal combustionizer

            Comment


            • #7
              a fost acum cateva zile un episod in care isi dadea blana cu o masina, era un porsche parca si ii dadea foarte bine .Pana acu nu l-am vazut niciodata prezentand o masina si sa isi dea asa cu ea.
              Problema din filmuletul ala e ca ei rad ca prostii si cand aud iarzi ... care ar trebui sa le fie cuvant cunoscut .Eu tare cred ca erau fumati
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                beti nu , ca sunt la volan.fumati da.totusi cred ca radeau si la iarzi deoarece realizau prea tarziu ce se afla in mijlocul lui i-esit-i.
                Fara Semnatura.

                Comment


                • #9
                  "iarzi" aka yard(s) = curte, şantier, ogradă, centru de triaj, depozit de lemne

                  shits - presupun ca stiti ce inseamna
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #10
                    Poi si ce ai vrut sa zici cu "iarzii" ????
                    Last edited by Seba; 8 September 2011, 23:23.
                    Fara Semnatura.

                    Comment


                    • #11
                      Poi mai uitate inca o data.
                      I HAVE A !sigpic
                      fara linkuri externe in semnatura

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by X@by View Post
                        "iarzi" aka yard(s) = curte, şantier, ogradă, centru de triaj, depozit de lemne
                        si cel mai important,
                        1 yard = 0,9144 metri

                        internal combustionizer

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by X@by View Post
                          Poi mai uitate inca o data.
                          M-am uitat si tot nu imi dau seama.Lamureste-ma.

                          p.s. sau poate ca nu esti tu lamurit.a facut-o colegu zeegermans mai sus.
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • #14
                            e unitate de masura la englezoi yardul...deci nimic comic cand auzi iarzi...raman la ideea mea ca erau fumati .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google