Driving In Asia - Car Crash

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Driving In Asia - Car Crash

    araba kazası ,car crashes compilation , Autounfall ,حادث سيارة ,accident de voiture , автокатастрофа ,accidente de coche ,bilolycka ,車毀人亡 ,車のクラッシュ ,자동차 충...
    internal combustionizer

  • #2
    vaiiii ce poti sa patesti ca sofer.....
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • #3
      nuuu.. astea nu sunt accidente... asta se numeste prostie clar.. unele coliziuni sunt copilaresti.. adica tu nu te uiti in oglinda cand faci la stanga sau la dreapta?? sau ce dracu cauti pe contrasens? Numai d-astea am vazut la astia in fiecare videoclip).. la ei cred ca se ia numai pe bani carnetul.

      Comment


      • #4
        acum apare acelasi filmulet sub 100 de titluri..... una din faze e chiar de la noi din tara de pe trafictube....
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • #5
          Acidentetotal are peste 400 filmulete cu accidente pe youtube.

          Comment


          • #6
            tari astia))

            Comment


            • #7
              Originally posted by maestrupiersic View Post
              nuuu.. astea nu sunt accidente... asta se numeste prostie clar.. unele coliziuni sunt copilaresti.. adica tu nu te uiti in oglinda cand faci la stanga sau la dreapta??
              Driving si soo boring some times de ce sa te mai uiti si in oglinzi.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • #8
                ce neam prost de oameni frate
                nici macar cele mai elementare reguli de circulatie nu le stiu/respecta.
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  la unele faze esti pe jos de ras )

                  Comment


                  • #10
                    Daca vede cineva asta.. zice ca am innebunit.. cum sa zici ca accidentul te face sa razi) dar chiar e de ras

                    Comment


                    • #11
                      Sa mai zica cineva ca in Romania sunt cele mai multe accidente si idioti la volan )
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Christnacht View Post
                        Sa mai zica cineva ca in Romania sunt cele mai multe accidente si idioti la volan )
                        True... mie cea mai tare mi se pare faza cand intra ala in gura de metrou sau ce vrea sa fie aia.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • #13
                          Si cica in Rromanica sunt cei mai multi idioti la volan...
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google