Soferita Si Frana De Mana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Soferita Si Frana De Mana

    Ce credeti ca face? Opreste motorul de cateva ori pana isi da seama? Merge cu frana de mana trasa pana ia foc? Astea-s pt amatori )).
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

  • #2
    ... rad eu dar si eu am facut asa o data, numai ca eram pe pamant si mi-am dat imediat seama.

    Comment


    • #3
      dezastru....nu pot sa cred...nu prea imi vine sa rad tinand cont ca astia sunt participanti la trafic
      My ride

      Comment


      • #4
        Un sofer cu ceva experienta realizeaza si cand o roata este usor infranata, nu doar blocata.
        Sau de roti blocate ce sa mai vorbim...

        Dar deh! Poate ca ii placea sa mearga asa, e koool
        Cred ca avea o turatie de sa-i zboare motorul. Sau poate avea cauciucuri Montand, za bist!
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          pai carosabilul e umed deci frecarile intre anvelope si carosabil sunt reduse. dar ma intreb cum reactiona masina in viraje ... daca intra in viraj cu frana de mana trasa si cu un pic de viteza probabil ca starnea valuri de invidie in randul celor pasionati de drift-uri
          My ride

          Comment


          • #6
            O vecina a facut asa anul trecut. A uitat frana de mana trasa si mers asa vreo 2 km, dar nu era la maxim ci doar putin. Cand a trecut pe langa mine ma miram de ce iese fum din rotile spate, ca dupa aceea sa aflu ca a mers cu frana de mana trasa.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google