Stop Accidentelor!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stop Accidentelor!

    videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă


    Ganditi-va de doua ori inainte sa apasati pedala de acceleratie la maxim!

  • #2
    Un clip cu Huidu nu gasiti?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      si as mai adauga FITI FAIR-PLAY;STOP AGRESIVITATII oricare ar fi ea.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • #4
        http://www.youtube.com/watch?v=t9FE6AOi1dg poate cel mai detaliat cu Huidu!

        Comment


        • #5
          Daca nu ma insel azi se face o saptamana.
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            Da astazi e o saptamana. Pacat oricui se poate intampla, dar daca esti constient de ceea ce faci si nu mergi ca nebunul mai poti evita asemenea dezastre!

            Comment


            • #7
              Nu comentez cazul Huidu.Doresc sa subliniez faptul ca unii cu masini puternice nu-i considera colegi de trafic pe ceilalti participanti.
              Am vazut cum "iau foc"cei pe care i-am depasit aflati in asa zise masini de fite;pur si simplu se transforma.
              Acesti soferi n-au trait cred niciodata placerea unui gest frumos in trafic;n-au intins niciodata mina spre un coleg invitandu-l sa intre in trafic.Pacat de ce se intimpla pe sosele.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #8
                Bine zis,sa speram ca nu vor gafa ca Huidu ci vor fi opriti la timp de politisti si pedepsiti pe masura.

                Uitati aici alt personaj celebru care a fost oprit de politisti(bravo lor) inainte de a face aceeasi tampenie ca Huidu.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  Da ,am vazut la stiri.Gica poate circula si cu elicopterul.In fine, pe linga ce se intimpla in trafic indraznesc sa spun ca doar 3;4 % sunt acte sanctionate.Pe sosea ajungi sa fii la mana unui cretin.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • #10
                    Oricum viata noastra sta la mana altora si a altora la mana noastra in trafic, acesta e crudul adevar, circuli regulamentar si vine un nebun si te omoara!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google