Cind Vremea Nu Tine Cu Tine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cind Vremea Nu Tine Cu Tine

    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Incredibil. am ramas fara cuvinte. mai rar spre never vezi asa ceva. super!

    Comment


    • #3
      Acvaplanarea asta...ghinionul lor, ce pot sa zic

      Comment


      • #4
        Neica, ce insemna o ploaie la o cursa auto!

        Comment


        • #5
          Ce tagnit stewardu ala in loc sa sara glisiera fugea pe langa)))) o crezut ca e mai rapid ca masina)))))

          Comment


          • #6
            Nasol de ei
            sigpic Alexandria

            Comment


            • #7
              Cam tarziu au oprit cursa...Tare a fost stewardul ala in portocaliu,nu as fi dorit sa fiu in locul lui...
              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

              Comment


              • #8
                Frumos, chiar imi place...acum pe bune, aia este vreme de cursa?
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • #9
                  Ma e nasol ce se vede acolo, dar dupa imaginile alea eu zic ca pista nu era construita bine in sensul ca apa nu se scurgea de pe ea: deci acvaplanarea era la ea acasa
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • #10
                    Trebuiau sa opreasca de mult cursa, nu sa stea sa se buseasca mai multe masini. In fine. In cazul in care nimeni n-a patit nimic, foarte misto busiturile, insa imi pare rau pentru proprietari
                    Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                    Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                    Comment


                    • #11
                      Ce sa-ti para rau de proprietari frate... aia invart bani cu carul... pentru ei o astfel de masina e putin... vreo 10-11 masini inseamna mult pentru ei dar una... pfff... ca si cum ai bea o picatura de apa cand esti supra satul de apa... adica nu are nici o diferenta... cat despre busituri faine rau

                      Comment


                      • #12
                        Pe finalul filmului se vad cauciucuri SLICK pe masini. aia sunt normali pe vremea aia sa conduca cu slick-uri?
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          Da tare filmuletul

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by csebalyn View Post
                            Pe finalul filmului se vad cauciucuri SLICK pe masini. aia sunt normali pe vremea aia sa conduca cu slick-uri?
                            acelasi lucru l-am zis si eu la cineva...ca mergeau pe slickuri.
                            Probabil a fost o ploaie de aia torentiala de vara...instant
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              Pe mine m-a uimit cat de usor se faramau masinile,parca erau niste jucarii !
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google