Traficul Din Bucuresti, O Noua Afacere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Traficul Din Bucuresti, O Noua Afacere

    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Romanii sunt o natie care stie sa foloseasca orice oportunitate
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Exista si un site pe tema asta are legatura cu campania electorala a lui ludovic orban... adica afacerea nu exista

      sigpic

      Comment


      • #4
        Am primit si eu un mail cu comenziintrafic.
        initial am zis ca este o gluma insa siteul respectiv functioneaza!
        ce pot sa zic... are cineva la semnatura: traim intr-o era in care pizza ajunge la usa (casei/masinii) ta(le) mai repede decat politia!
        poate ar trebui sa fie data o ordonanta de urgenta prin care sa fie permisa maximum o masina de familie pentru ca (si) in privinta asta nu are nimeni nici o idee incotro se indreapta Romania!
        respect

        Comment


        • #5
          Cum sa fie doar o masina / familie?...unde te crezi?In comunism?Romania nu se indreapta spre ...nicaieri...este doar rezultatul mentalitatii impuse de Occident si asa numitelor norme si sisteme bancare care favorizeaza achizitionarea mult mai facila!Ce nu inteleg multi este faptul ca in momentul in care mare parte din fondul monetar ajunge pe mana bancilor comerciale...este intradevar o problema majora!Asa ca in toata jungla asta...ca de obicei, romanii gasesc oportunitati si metode de evitare a sistemului ceea ce dovedeste inca odata inteligenta nativa...pacat insa de sistemul de valori materialist care-l au!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google