Si Inca Un Burn Cu Loganul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si Inca Un Burn Cu Loganul

    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Hai salut..ce motor avea masina??? de cat era

    Comment


    • #3
      Banuiesc ca aia era masina de firma, normal ca nu-i pasa de ea, nu baga el banii in ea...
      niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

      Comment


      • #4
        100% masina aia ii inchiriata , ca daca ar fi a lui nu ar face asa , cu mici excepti )
        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

        Comment


        • #5
          Nui vorba de aia si eu am facut cu a mea
          dar iese cam greu treaba aia..tre sa te tina cineva de porbagag putin ca altfel pleaca

          Comment


          • #6
            Credeam ca o sa intre-n zid...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              Mie mia iesit dar numai cu ajutor

              Comment


              • #8
                Si la streulea io iesit cu un pic de ajutor , si dupaia so dus direct la magazin dupa cauciucuri
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • #9
                  Mai aia e partea a doua a distractiei...

                  Comment


                  • #10
                    Benzinar pare nu ?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Da sigur e benzinar

                      Comment


                      • #12
                        Eu il calcam pe ala care a facut asa cu masina pe picioare!! Voi credeti ca doar caucioacele se uzeaza cand faci burnout? alea le schimbi mai des dar ganditi'va la planetare ,cutie...! Respectivul se plictisea asa ca a inchiriat si el masina sau e aia de sevici sa faca "spectacol" ! Dar asta e... de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere!!!

                        Comment


                        • #13
                          Io din cate vad e taxi si nu cred ca schimba ceva pe banii lui ( numai in caz ca e a li personala dar nu cred ca facea asa ceva .....) deci ......da-i inainte cu tupeu shoferasule
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Ala care a facut asta n-are toata tzigla pe casa. am mai vazut un filmulet pe youtube cu unu cu un logan rosu care mai avea putin si dadea foc la cauciucuri (nu mai spun ca l-a umplut de fum pe ala care-l tinea de portbagaj) si dupa ce a terminat de invartit se mira ca sunt moi cauciucurile. cred si eu ca au fost moi, ca doar ajunsesera la temperatura de aprindere. da' unde nu-i cap, vai de cauciucuri, cutie de viteze, planetare, ambreiaj etc.

                            Comment


                            • #15
                              Era un dcI stiu eu sigur
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google