Claxon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Claxon

    videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă
    internal combustionizer

  • #2
    ce urat )
    sigpic

    Comment


    • #3
      soferul masinii trebuia sa se coboare cu un pistol in mana , sa-l vezi pe motociclist cum se cumintea.
      sigpic

      Comment


      • #4
        cu un FGM-148 javelin mai bine, nu?
        sigpic

        Comment


        • #5
          ce cocalar, dupa ce ca sta ca tamba in intersectie mai are si tupeu sa dea cu toporu'

          Comment


          • #6
            daca eram eu ... isi baga toporul ala undeva, am arsenal in masina

            Comment


            • #7
              Cum ar spune un mare clasic in viata: "Bă, eşti nebun?!"
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • #8
                pare destul de regizat


                in primul rand ala cu masina statea la o distanta cam mare de motociclist.
                in al doilea rand daca motociclistul dormea (cum pare in film) la primul claxon cand vede ca e verde ar fi plecat...banuiesc ca nu ii face nici lui placere sa doarma pe motor..
                in al treilea rand e suspect cum statea cu un topor prea mare pe un motor prea mic...
                in al patrulea rand camera e pozitionata pe masina special pentru a filma (camera e fixa si este situata in afara masinii) (intr-o situatie ad-hoc ar fi filmat cu un telefon)

                parerea mea e ca niste prieteni s-au gandit sa faca un filmulet pe care sa-l puna pe youtube si au regizat porcaria asta...
                Last edited by Mr.Sebi; 3 April 2012, 14:12.
                My ride

                Comment


                • #9
                  cam e regizat. eu l-am pus 'for the lulz'


                  pt sebi: dupa cum coboara, e scuter. parca se aude si motorasul. asa ar fi usor de tinut.
                  Last edited by zeegermans; 3 April 2012, 21:41.
                  internal combustionizer

                  Comment


                  • #10
                    ) ieseam la el cu un par din masina vezi cum fugea) mai mult ca sigur e regizat distana prea mare intre ei....ce ar cauta ala cu toporoi-u ala pe scuter si ce motiv ar avea sa stea in intersectie si sa viseze oricum ii tare cand se ridica cu toporu
                    MY CLA

                    Comment


                    • #11
                      Poate era pădurar .
                      Vă zic eu fază reala asemănătoare. Stau la curte şi se întâmpla acum vreo 4 ani într-o seară de început de iarnă. Era târziu, spre 2 dimineaţa şi aud un zgomot de motor mic pe stradă dintr-o dată. Când ma uit pe geam unu cu o drujbă turată alerga nişte cocalari pe mijlocul străzii. Credeam că am halucinaţii. A oprit-o destul de repede şi mi-am dat seama că nu se cunoşteau, tipul cu drujba a oprit-o şi a plecat mai departe, probabil ceilalţi au făcut mişto de el.
                      Prin zona mea de case vechi de ceva ani se tot renoveză acoperişurile şi de regulă se taie căpriorii (bârnele de lemn cu profil pătrat ce se folosesc la acoperişuri) cu drujba că e mai comod că trebuie să îi tai după ce i-ai montat şi e rentabil de când cu drujbele chinezeşti de 250 de lei care merg ok de banii ăştia, am şi eu una, am zis că decât să platesc cuiva să îmi taie un copac mai pun niţel şi îmi iau şi eu una.
                      Faza chiar a fost amuzantă că nu mi-a trecut prin cap că e zgomot de drujbă, cu atât mai puţin să văd pe unu cum aleargă cu drujba turată pe alţii, ca-n filmele americane cu proşti. Mereu când îmi aduc aminte mă amuză.
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • #12
                        vrajala!ala de pe motor am zis ca-i tapan de beat.s-a trezit razboinicul din el la auzul claxonului.al dreacu soarec ca ma urcam peste el cu tigaia.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • #13
                          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                          asa?

                          ps. la volan era o femeie.
                          internal combustionizer

                          Comment


                          • #14
                            E de apreciat ca motociclistul nu i-a făcut nimic fizic ei deşi ea putea să îl omoare la fazele alea sau cel puţin era să îi rupă un picior între maşini, putea să îl lase cu sechele la picior. El doar i-a luat cheile după ce ea s-a comportat ca o psihopată. Ar trebui să rămână fără permis că e prea proastă să îşi dea seama că omoară lumea cu maşina. Indiferent ce i-o fi făcut motociclistul, ea era în stare să îl calce cu maşina în condiţiile în care motociclistul nu părea să îi fi făcut ceva nici înainte de filmare, eventual parcă i-a spart un far dar nu cred că pt asta merită omul călcat cu maşina/omorât.
                            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                            Comment


                            • #15
                              Voi nu intelegeti fondul problemei. Nu conteaza ce s-a intamplat in trecut cu 2 minute, daca ea a gresit, daca el a gresit sau nu insa femeia s-a simtit amenintata si efectiv s-a speriat. Ala a dat cu piciorul in aripa masinii, daca in urmatoarele 3 secunde s-ar fi dat jos de pe motor, ar fi scos pistolul si ar fi omorat-o, era mai bine ? NU.
                              Drept urmare, ala a reactionat ca dobitocul, a atacat-o, s-a simtit speriata si a ripostat, nu mi se pare ca ea a dat cu masina peste el asa, de distractie. Perfect normal. Ce nu va e clar ? Cand te ataca unu tu mai stai sa te gandesti ca vai domne sa nu ripostez cu o forta mai mare decat a atacatorului ? Violentei raspunzi cu violenta. Altfel mori. E foarte simpla treaba, legile sunt de cacao din cauza oamenilor. Pentru ca nu suntem in stare sa fim obiectivi si sa nu abuzam de niste drepturi si normalitati.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google