Claxon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by zeegermans View Post
    http://www.youtube.com/watch?v=vJTXLuu7_0Y

    asa?

    ps. la volan era o femeie.
    sa mor daca nu faceam asa.da-i inainte! da-i inapoi!numa asa in ciuda.
    Welcome to the Club, We Have Jackets !

    Comment


    • #17
      foarte bine ia facut, el nu trebuia sa dea cu piciorul in masina, daca a spart un far sau ce s-o mai fi intamplat, ea/el trebuia sa cheme politia si gata balciul, dar el, batman a dat cu "chisioru' "

      Comment


      • #18
        multi dintre motociclisti au impresia ca are lumea ceva cu ei.merg cu viteza foarte mare ,se baga crezand ca tricicleta aia a lor intra pe gaura cheii si mai au si pretentii sa-i vada lumea si sa le faca loc.e adevarat ca padure fara uscaturi nu exista.sunt si soferi care nu au nici o treaba cu regulile de circulatie sau cu bunul simt.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • #19
          motocicleta=autovehicul, singura diferenta este ca una are 2 roti iar cealalta 4. Ca atare n-ai voie sa depasesti coloanele la semafor, ce cauta imbecilul ala printre masinile asteptand verde la semafor ?
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #20

            Eu cred ca ai voie sa faci asta. Un lucru care sustine aceasta idee e ca nu am auzit pe nimeni sa ia amenda pt asta iar politistii nu se baga. Plus de asta in linkul pus de mine scrie destul de clar ca ar avea voie sa depaseasca coloana atata timp cat nu intra pe contrasens. Citit cu atentie.
            Nu cred ca in trafic daca cineva iti sparge un far te apuci sa il calci cu masina, nu?
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • #21
              in Bucuresti sigur cineva iti face asta daca i-ai spart farul.cred ca risti sa fi si impuscat.eu nu stiu cu frate'meu suporta din 90 Bucurestiul?eu am stat 2 luni si am zis ca mai vin doar maxim o saptamana in vizita.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • #22
                normal ca nu te apuci sa-l omori, dar sa fii fata si sa ai 45 de kile cu tot cu bocanci, sa se dea unu la tine de 100 de kile, nu crezi ca te-ai speria ? Asta e fondul problemei, da-le dreacu de fiare, dar sa stai sa te omoare un dobitoc ? mai ales degeaba ...
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • #23
                  Daca a-ti avea motocicleta ati face la fel, si nu cred ca ala a dat fara motiv in masina.... si pana la urma a spart un far nu sa dat la ia sa o bata sau sa-i faca cine stie ce...... In multe accidente soldata cu motociclisti au fost de vina soferii nu motociclisti.
                  Sunt multi soferi si soferite care mai bine merg pe jos decat cu masina, ca sunt praf si habarnau sa circule pe sosele. Respect motociclisti. Nu se face asa ceva, mai ales pe sosele.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google