Politia Romana In Actiune

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Politia Romana In Actiune

    Nu ma pot abtine sa nu postez si acest filmulet elocvent pentru indeletnicirile politiei rutiere.
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

  • #2
    Ce za zic... ai rupt gura targului, ai dovedit existenta zaharului cubic in civilizatia contemporana.
    Vezi ca manelistul ala cu girofar poate da si amenzi, oricum e urat si tiganesc faptul ca asculta genul ala de muzica la volum ridicat, o fi politist mai pigmentat...

    Comment


    • #3
      Asti fac politia de ras !!!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Oameni si oameni
        Poate era o melodie care ii placea mult
        sigpic
        !

        Comment


        • #5
          Daca aveai tu muzica asa si trecea cap de creta pe langa tine imediat iti spunea sa o dai mai incet sau chiar iti dadea amenda pentru deranjarea linistii publice. Hal... Filmuletul asta ar trebui trimis la televiziuni sa vedem daca alta data mai merge asa inganfat.

          Comment


          • #6
            E noul sistem de avertizare sonora
            sigpic

            Comment


            • #7
              ahaha ce urat eu ii spuneam sa isi puna si subwoofer pe salam
              sigpic

              Comment


              • #8
                Ce se mai potriveste mesajul manelei cu adunatul spagilor.Numai la 'bani de bani' le este gandul.

                Comment


                • #9
                  Dupa mine e facatura.De unde stiau aia ca vine ala si asculta manele?Dupa cate vad nu mai sunt si alte masini pe strada,deci stia ce va filma...Cunosc si eu 2 politisti si daca le zic hai ba sa va filmez si puneti o manea in video ,avand in vedere ca sunt pustani ( 24-26) si ii cunosc de cand sunt mici ,nu cred ca i-ar deranja.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    ahahha...astia's de-ai mei

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Pacco View Post
                      Dupa mine e facatura.De unde stiau aia ca vine ala si asculta manele?Dupa cate vad nu mai sunt si alte masini pe strada,deci stia ce va filma...Cunosc si eu 2 politisti si daca le zic hai ba sa va filmez si puneti o manea in video ,avand in vedere ca sunt pustani ( 24-26) si ii cunosc de cand sunt mici ,nu cred ca i-ar deranja.
                      Nu cred ca niste prieteni politisti ar risca sa faca una ca asta numai de dragul tau, stiind ca filmuletul poate ajunge online (inclusiv la superiori).

                      Comment


                      • #12
                        salam in actiune

                        Comment


                        • #13
                          Siguranta impotriva dusmanilor si incredere in Salam)).
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • #14
                            absolut genial

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google