Lambo Ramas Fara Benzina In Bucuresti!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nene CataOFF, daca ramai in pana prostului te duci la benzinarie si aduci benzina, nu-ti chemi admiratorii secreti sa te impinga pana la pompa. Daca cel ce rade de prostie se chiama frustrat, atunci eu sunt cel mai mare frustrat...

    Comment


    • #17
      Originally posted by Octavian View Post
      Da pe naiba, i se strica indicatoru de benzina
      asa se spune mai nou?

      Originally posted by CataFOF View Post
      refuleaza frustrarea din voi, cum are o problema o masina de x sute de euro, cum bucuria este`n floare.
      nu ti se pare normal, asta e ca in bancurile cu p.....
      Last edited by nicu_rcn; 21 June 2012, 05:04. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • #18
        I-o fi taiat tasu' alocatia si n-a avut bani saracu sa bage benzina decat de vreo 30 ron care i-a papat in 300 metri

        Era tare sa opreasca unu cu loganu si sa il intrebe daca fac o liniuta?
        Last edited by john Q; 21 June 2012, 10:12. Reason: Automerged Doublepost
        "light up the darkness" Bob Marley

        Comment


        • #19
          Originally posted by CataFOF View Post
          refuleaza frustrarea din voi, cum are o problema o masina de x sute de euro, cum bucuria este`n floare.

          Eu nu dorm de aseara din cauza frustrarii.....nu stiu ce sa ma fac!

          Comment


          • #20
            Si-o uitat acasa sticla de 2,5 cu benzina... Si pana luni, la salar, mai sunt cateva zile...
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • #21
              Eram odata la o intersectie. Si observam ca nu era traficul normal, se "inghesuise".
              Cand am ajuns si eu in fata observ motivul: un nene brunet, intr-un model de Mercedes fain, imbracat la patru ace (papuci de firma, trening de plastic de firma, evident) incerca sa impinga, dar nu prea reusea (de abia pot sa o imping pe a mea si are doar 1.3 to, nu 1.8-2 to, cat presupun ca are M ala...)
              Mdea, ce sa-i faci, daca nu raman si bani de benzen
              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

              Comment


              • #22
                Cum o face un lamborghini cand ramane fara benzina?
                "light up the darkness" Bob Marley

                Comment


                • #23
                  Cred ca trebuie amorsat!

                  Comment


                  • #24
                    I-au murit caii putere si-a ramas pe magari putere
                    "light up the darkness" Bob Marley

                    Comment


                    • #25
                      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                      Melodie de ascultat in LAMBO , ca sa nu uiti ca mai ai unpic si ramai fara benzina
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • #26
                        bai ..... sa-i puna gpl
                        ala consuma mixt 20 kile la 100 , de banii aia face-un plin de gpl si merge dublu

                        Comment


                        • #27
                          I s-au inecat caii la mal

                          Merge un om cu lambo lui la benzinarie...ramas fara benzina:
                          - Cat costa un litru de benzina?
                          - Pai costa...5,1 RON.
                          - Dar o picatura???
                          - Nimic, raspunse angajatul.
                          - Atunci picurati-mi 20 de litri in rezervor!!!
                          Last edited by john Q; 21 June 2012, 12:33. Reason: Automerged Doublepost
                          "light up the darkness" Bob Marley

                          Comment


                          • #28
                            Am trecut pe langa el ieri cu taxiul cand impingeau aia la ea. Eu veneam pe Nicolae Grigorescu spre Theodor Pallady iar la intersectie cu Postavarul, eu pe banda 1, masina de politie (nu era rutiera) care se afla in fata mea stateam la rosu si am observat romanii care impingeau pe Lambo. Puteau opri la oricare din acele benzinarii insa au impins masina pana in fata masinii de politie pe banda 1), chiar la restaurant la Cara.

                            NU MAI AVEA BENZINA!!!) Au ras si clientii din masina.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #29
                              Au oprit sa alimenteze burdihanul,masina da-o dracu oricum e moarta
                              "light up the darkness" Bob Marley

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google