Conflict Soferi :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Conflict Soferi :)

    http://www. pro motor .ro/masini-noi/news/evul-mediu-pe-strazile-din-rusia-9807727

    pe langa video asta, am vazut f multe comentarii gen : ce fac loganul din oameni, vezi ce inseamna sa ai logan, etc...curios, ce treaba are masina ? )
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

  • #2
    ce smecheri au ajuns si rusnacii astia.se aprind din orice si explodeaza repede. )))

    Comment


    • #3
      Cocalari de joasa speta.

      Comment


      • #4
        S-au calmat loganistii cand a iesit tipul cu toporisca.

        Comment


        • #5
          Eu nu știu de ce se postează așa ceva. Unii cretini pot lua drept model. De fapt, sunt sigur de asta. ÃŽmi place că se comentează contra, dar e plin pe șosele de cocălari.
          Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
          Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

          Comment


          • #6
            misto.am sa-mi pun in portbagaj flexul,drujba ,toporul etc.asta doar cand merga la mare sau vin la Bucuresti.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • #7
              Mai bine pui doar lopata. Cum pe timp de iarna e obligatorie, daca te verifica vara, zici ca ori ai uitat-o acolo de asta iarna, ori o tii acolo sa nu uiti sa o pui la iarna inapoi.
              Last edited by mr.K; 3 July 2012, 13:56.

              Comment


              • #8
                prestez diferite lucrari ,deci pot sa am un flex oricand in masina.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • #9
                  Flexul e pe acumulator?
                  Ca lopata mea e pe energie regenerabila.

                  Filmuletul de sus e facatura, ala apare cu o toporisca de batut snitele, iar cel cu bata de baseball plus amicu' se dau politicos inapoi la prima fluturare.

                  Comment


                  • #10
                    un altfel de conflict in trafic....rezolvat mult mai frumos)

                    Second car had an open window. Revenge of the year. There's nothing quite like sending 50 gallons of dirty water through an open window to get a point across...

                    Comment


                    • #11
                      si toporu poate fi uitat in masina) am fost la gratar domnnule In cativa anii o sa fie ca in jungla pe sosele)
                      MY CLA

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google