Gymkhana 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gymkhana 5

    Ken Block in Gymkhana 5.

    DC and Ken Block present Gymkhana FIVE: Ultimate Urban Playground; San Francisco.Shot on the actual streets of San Francisco, California, GYM5 features a foc...
    sigpic
    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

  • #2
    deci, azi am vazut si eu clipul chiar azi, asa ceva... viraje aproape la milimetru cu Ford Fiesta 650HP... Maxim
    Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

    Comment


    • #3
      E bun din parti.De-aia si-o fura in WRC si iese pe ultimele locuri si il bate S.Leob de il asculta cu urechea...
      De aia pe langa urmele care se vad in momentul in care se toarna clipu se mai vad inca 20-30....
      Cu o masina asa potenta ca aia , cu o echipa de fimare imensa si unpic de exersare multi pot face asa ceva......ideea e ca a fost el primu'
      de-asta este facut asa ...sa te atraga ,este ceva pur comercial pentru ca tu sa ii cumperi energizantul , adidasi , etc...
      Iti dai seama cati bani au marcat baietii la autoritati , primarii , etc ,pentru a inchide podul ala , si multe alte strazi
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #4
        clar ca a tras duble la greu si poate ca a si "umblat" putin la montaj, eu doar apreciam strict "produsul final", ca sa zic asa, trebuie sa recunoastem ca este de efect... ca si celelalte, de altfel...
        Last edited by dinita george; 10 July 2012, 21:57.
        Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

        Comment


        • #5
          Da, de efect este ... merita sa te uiti.Eu doar resping replicile astea care i se atribuie lui ca pilot de genu ''e tatic'' ''le are'' ''e bun'' ''stie domne''
          Fara Semnatura.

          Comment


          • #6
            iar se sparge in figuri Ken Block.de show e bun da de mers in campionat nu e chiar asa de scula.oricum fata de mine ...e bun.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • #7
              ce face ken block cu gymkhana e ok ca si reclama. e ok pt dc-shoes, ford, etc. ajuta vanzarile. conteaza, chiar daca nu e el cine stie ce in wrc.
              seb loeb e mai bun, masina citroen ds3 wrc poate ca e mai buna decat fordul wrc. cu toate astea, vanzarile citroen au scazut drastic, iar de curand grupul psa peugeot-citroen au trebuit sa renunte la vreo 8000 de angajati. nu stiu de ce cred ca mai multi oameni au vazut gymkhana lui ken block decat wrc.

              Blogger este un instrument de publicare a blogurilor oferit de Google prin care să vă faceÈ›i gândurile cunoscute cu uÈ™urință. Blogger facilitează postarea textelor, a fotografiilor È™i a videoclipurilor pe blogul dvs. personal sau pe blogul de echipă.
              internal combustionizer

              Comment


              • #8
                Tot romanul se pricepe la politica si fotbal, mai nou si la wrc. Conducem 100 de cai lesinati cu motoare din `90 dar stim sa avem o parere obiectiva despre cat de prost e un pilot de raliuri din wrc. Are ala km cu spatele mai multi decat avem noi, cu fata.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • #9
                  pai adevarul este ca l au incins bine baietii in WRC, ce sa o dam cotita.

                  e bun la cerculete, la viraje luate cu 200+ parca nu mai e asa viteaz. ca si consumator de WRC am dreptul sa imi dau cu parerea. asta e realitatea

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by 827sam View Post
                    Tot romanul se pricepe la politica si fotbal, mai nou si la wrc. Conducem 100 de cai lesinati cu motoare din `90 dar stim sa avem o parere obiectiva despre cat de prost e un pilot de raliuri din wrc. Are ala km cu spatele mai multi decat avem noi, cu fata.
                    eu doar ii raspundeam userului carmelo, la postul asta:



                    Originally posted by Carmelo View Post
                    E bun din parti.De-aia si-o fura in WRC si iese pe ultimele locuri si il bate S.Leob de il asculta cu urechea...
                    De aia pe langa urmele care se vad in momentul in care se toarna clipu se mai vad inca 20-30....
                    Cu o masina asa potenta ca aia , cu o echipa de fimare imensa si unpic de exersare multi pot face asa ceva......ideea e ca a fost el primu'
                    de-asta este facut asa ...sa te atraga ,este ceva pur comercial pentru ca tu sa ii cumperi energizantul , adidasi , etc...
                    Iti dai seama cati bani au marcat baietii la autoritati , primarii , etc ,pentru a inchide podul ala , si multe alte strazi
                    internal combustionizer

                    Comment


                    • #11
                      - frumos
                      My ride

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by zeegermans View Post
                        eu doar ii raspundeam userului carmelo, la postul asta:
                        Tot romanul se pricepe la politica si fotbal, mai nou si la wrc. Conducem 100 de cai lesinati cu motoare din `90 dar stim sa avem o parere obiectiva despre cat de prost e un pilot de raliuri din wrc. Are ala km cu spatele mai multi decat avem noi, cu fata.
                        Asa si .... faptul ca e pe locul 18 in wrc insemna ca e bun nu?Normal ca e mai bun ca mine , ca tine , ca orice sofer de pe forumu asta...dar nu e mai bun ca Leob , Solberg etc...cum spunea si alessando sunt fan WRC , ma uit, imi place , iar K.Block in sportu asta nu face nimic.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • #13
                          pai nu face nimic in wrc pt ca adopta acelasi stil ca si in clipulet.
                          orice derapaj(inutil) controlat = pierdere de timp.
                          loeb a si declarat ca el asta incearca sa faca, sa urmeze trasele ideale, fara derapaj, pt a castiga timp. si...a reusit, doar nu degeaba e campion mondial.
                          Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
                          My ride

                          Comment


                          • #14
                            In clip e show si atat tot. Un montaj placut ochiului dupa jdemii de cadre. Scuze pt fanii lui Ken Block, dar daca fac o scoala de pilotaj si imi dai o masina ca aia si o echipa de filmare, sunt mari sanse sa reusesc si eu( eu=oricare dintre noi) ce face el...
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google