Extreme Road Rage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cat de bun este un spray in masina
    http://www.youtube.com/watch?v=mnKqE...ayer_embedded#!

    Sport extrem tata
    Fara Semnatura.

    Comment


    • #77
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      All crashes in this video are non-fatal.Take this video as a learning tool. This video is only for educational purposes. Be careful on the road. Drive safely...
      internal combustionizer

      Comment


      • #78
        Bah sa moara ma-sa...am impresia ca la rusnacii astia permisu' auto se ia pe baza de cerere si atat.
        Nu tu scoala de soferi, nu tu examen...altfel nu pot sa-mi explic cum dreq pot sa conduca in halu' asta...si unii le si provoaca intentionat.
        Au un fel de crash fetish-uri.

        Parca avem si noi un coleg rus pe forum (Cubik), pe topicul dedicat. Are un Duster acum, din ce am vazut, foarte ingrijit dealtfel.
        Poate il intreaba cineva, in ce proportie refelcta realitatea filmuletele astea de la ei de pe sosele.
        Last edited by Kojak; 8 February 2013, 00:13.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Kojak View Post
          Parca avem si noi un coleg rus pe forum (Cubik), pe topicul dedicat. Are un Duster acum, din ce am vazut, foarte ingrijit dealtfel.
          Poate il intreaba cineva, in ce proportie refelcta realitatea filmuletele astea de la ei de pe sosele.
          Am eu un prieten RUS care mi-a confirmat ca asa arata realitatea.Are 22 de ani si a trecut prin 4 accidente grave, grave.Primu la 4 ani.
          Zicea ca daca nu te bati macar odata de 2ori pe an in trafic n-ai facut nimic.
          "Atentie" la politisti se da la greu , de-aia au foarte multi din ei camere on board dar si din cauza faptului ca se fac foarte multe fraude cu asigurarile auto/de viata(vezi tredul ''noua metoda de santaj")
          Dar astea din trafic sunt nimicuri , uite aici cum se bat 2galerii de suporteri...astea sunt batai la grupa mare
          Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
          Fara Semnatura.

          Comment


          • #80
            Aparent, as fi tentat sa zic: cine dreq isi face firma de asigurari in Rusia...dar probabil, "pe teren", se vede altfel treaba si afacerile de genu' sunt banoase datorita smecheriilor care se fac.

            Aia din ultimu' iutub zici ca-s de la steaua - dinamo, in zilele lor bune de suete.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Carmelo View Post
              Am eu un prieten RUS care mi-a confirmat ca asa arata realitatea.Are 22 de ani si a trecut prin 4 accidente grave, grave.Primu la 4 ani.
              Zicea ca daca nu te bati macar odata de 2ori pe an in trafic n-ai facut nimic.
              "Atentie" la politisti se da la greu , de-aia au foarte multi din ei camere on board dar si din cauza faptului ca se fac foarte multe fraude cu asigurarile auto/de viata(vezi tredul ''noua metoda de santaj")
              Dar astea din trafic sunt nimicuri , uite aici cum se bat 2galerii de suporteri...astea sunt batai la grupa mare
              http://www.youtube.com/watch?v=7JW4zdovDVQ

              Cat ca suntem offtopic dar totusi cum naiba obtin permisul de conducere si din ce am o si cauta cu lumanarea majoritatea oricum de nebuni sunt nu ai ce comenta!

              Comment


              • #82
                Originally posted by Narcisuc20 View Post
                Cat ca suntem offtopic dar totusi cum naiba obtin permisul de conducere si din ce am o si cauta cu lumanarea majoritatea oricum de nebuni sunt nu ai ce comenta!
                Fara sa fie cu suparare.Poate suntem noi offtopic , dar si tu ai ucis limba romana in ultimu post.

                Ontopic
                Tupeu de tupeu
                http://www.youtube.com/watch?v=Lr0gt...ayer_embedded#!

                Pana la 1:40 se sicaneaza ,apoi ia unu initiativa )


                Ca in GTA..
                Fara Semnatura.

                Comment


                • #83
                  Narcisuc20, scrie tata romaneste...asta daca nu esti cumva rus si ai scris cu gugal transleit.

                  Comment


                  • #84
                    Сегодня был очевидцем как нарик на 12 а/м сбил водителя автобуса , я был в шоке , таких извиняюсь за цензуру надо таких уродов садить на лет так 20 , я даже ...
                    internal combustionizer

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by zeegermans View Post
                      Cred ca era mai bine pt amandoi daca se bateau un pic

                      Ontopic

                      Pfoai de capu meu, cat de urat este accidentu asta.Toti din jeep au murit pe loc.de la 1:10
                      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                      2in1.Pana la min 2:30 este GTA pur , apoi se lasa cu bataie.
                      http://www.youtube.com/watch?v=rs0Rh...ayer_embedded#!

                      Ce viteza baga baiatu dupa ce scapa )
                      http://www.youtube.com/watch?feature...v=3mUeoW7TSdg#!

                      Asa fara motiv , te-ai scos de o luneta. de la 0:40
                      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                      Next
                      Водитель Форда поворачивая налево под разрешающий сигнал светофора, бибикнул пешеходу, вышедшему на красный свет, за что получил тяжёлым ботинком в дверь. Во...


                      Bataie grupa mare de la min 8:00
                      http://www.youtube.com/watch?v=tAbdp...ayer_embedded#!

                      Mai rau ca in vestu salbatic
                      Данное видео,для снятия лапши,которую вешают СМИ.Мразь которая стреляет,сдавала "экзамен",на ЧЛЕНА бандформирований,экзамен сдан,осталось найти эту мразь и "...
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • #86
                        Carmelo, gavarești pa ruski, bre, de le gasesti pe toate?
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #87
                          Niet,tovarasu' vitriol .Am cateva surse(site-uri) de la rusi de genu trafictube si de acolo le iau.

                          Sunt curios daca urmareste cineva threadul asta , ca sa stiu daca mai postez.
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • #88
                            Pai daca la 87 de posturi are 2160 de vizualizari, tu ce crezi?
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • #89
                              Atunci voi continua sa postez.
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • #90
                                E urmarit !!!!!
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google