Extreme Road Rage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Extreme Road Rage

    http://www.youtube.com/watch?v=sXPb3nnqdDo&feature=plcp

    A group of bikes were riding in Omaha, NE this weekend when the driver of a car decided to try and drive them off the road. You can see several times when the driver attempts to wreck the bikes at 60+ MPH. It's unknown what provolked the driver of the car.

    Driver was arrested for drug charges, nothing related to the bike incident.
    internal combustionizer

  • #2
    cred ca si motociclistii au facut ceva inainte si nu se vede in film.

    Comment


    • #3
      e obligatoriu sa fie ei de vina.................
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • #4
        Nu-i obligatoriu ma sa fie ei de vina, dar cand vezi ca un tampit vrea sa te bage in sant il lasi naibii sa se duca. Astia cu motoarele roiau pe langa el ca mustele pe langa kkt, se vede bine ca il provoaca, ala cu masina nu a vrut sau nu a stiut sa omoare un smenar pe motor.

        Comment


        • #5
          Hahahaha! Pacat ca nu l-au batut pana i-au iesit etnobotanicele pe nas! Trebuie sa fi IMBECIL sa faci asa ceva, indiferent de circumstante!
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            daca asculti mai atent se aud ceva "plesnituri" pe fundal )
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • #7
              vasile78 tu stii sa omori unu cu motoru? ca vad ca tu esti cu ala cu masina. daca erai tu in locul aluia cu masina tu ii face-ai pe aia cu motoarele, nu mai comenta aiurea daca nu cunosti situatii.

              Comment


              • #8
                cica soferul masinii era o femeie. inceputul filmului nu prea e, asa ca nu se stie ce-or fi facut.


                alt film:

                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                internal combustionizer

                Comment


                • #9
                  pfoai ce nasol.... cred ca piciorul aluia e praffff....
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • #10
                    doi natarai, ce e de zis mai mult.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by zeegermans View Post
                      cica soferul masinii era o femeie. inceputul filmului nu prea e, asa ca nu se stie ce-or fi facut.


                      alt film:

                      http://www.youtube.com/watch?v=1xZGHmUVwZY&feature=plcp
                      Mama.....in genul asta am patit-o eu anul trecut pe Valea Oltului cu un cretin. Noroc ca am tras de volan si am scapat doar cu o oglinda lipsa )

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by florinneny View Post
                        vasile78 tu stii sa omori unu cu motoru? ca vad ca tu esti cu ala cu masina. daca erai tu in locul aluia cu masina tu ii face-ai pe aia cu motoarele, nu mai comenta aiurea daca nu cunosti situatii.
                        Da, stiu! Eu respect toti participantii la trafic, inclusiv biciclistii daca respectul este reciproc. Ciorile alea de pe motoare se vede ca o cautau cu lumanarea si ii manca in cwr de se apropiau asa de tare de masina aia, am tot respectul pentru motociclistii care circula regulamentar insa specia asta este foarte rara crede-ma, o mare parte din timpul meu il petrec pe sosele si vad multe, inclusiv rezultatul negativ al prostiei si teribilismului celor de pe motoare.

                        Comment


                        • #13
                          Ce bine s-a tinut ala cu motoru cand a vrut ala cu masina sa il dea in sant.
                          Off:Eu nu prea am avut probleme in trafic cu motociclistii.Ma refer la cei care chiar au motoare.Merg ei un pic ca nebunii printre masini,dar eu mereu ii vad,si le fac loc si astfel evit diverse incidente.Am vazut foarte multi care nu prea folosesc oglinzile laterale,si mereu dau sa faca stanga/dreapta sa schimbe banda,si hop cate unu pe jos cu motoru.
                          Insa nu pot sa ii suport pe astia cu ascutitoarele lor cu scutere,copii astia care nu au carnet,umbla fara casca,si merg ca si cum nu s-ar putea intampla nimic daca i-ar lovi o masina.Sunt inconstienti.E suficient sa ii faca vant unu cu masina,a cazut,s-a dat cu capu de asfalt,bordura si acolo ramane.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Пока не отредактировал смотреть с 45 сек. Женщина на Q5 пошла на обгон, видимо увидев меня пала в панику и синхронно с КАМАЗом начала тормозить, чудом ушли о...


                            Кировская трасса. 28.07.2012. При обгоне не заметил встречку из-за небольшого холма, а потом из-за попутно обгоняющей машины. Получилось уйти от встречного а...


                            si un film de la noi, de zilele trecute:



                            (daca nu merge ultimul link, incercati aici http://vimeo.com/46706753#at=0)

                            ps. poate s-or invata unii sa nu mai depaseasca aiurea, cand n-au vizibilitate, ori sunt in rampa/curba, n-au nici abilitati si au si masina putina.
                            Last edited by zeegermans; 2 August 2012, 00:36.
                            internal combustionizer

                            Comment


                            • #15
                              de la Tisita la Galati e plin de astia care depasesc la limita.daca nu le faci loc te injura prin statie te tachineaza din spate mergand foarte aproape etc.un tirist imi spunea ca el trebuie sa se grabeasca ca trece timpul pe diagrama si asa mai departe.dar daca e trafic aglomerat si nu poti sa depasesti?nu e nimic, il fortez pe ala din fata sa se dea la o parte,sa-l forteze sa mearga mi tare etc.asa o zis tiristul.astia te calca in picioare .eu ma bucur cand zboara cate un tir in decor.unii isi merita soarta.
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google