Goarna De Tren

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goarna De Tren

    Ca tot am ramas fara un claxon,ma gandeam sa pun asa ceva.

    VIDEO
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

  • #2
    E beton!!!!!

    Comment


    • #3
      Iti trebuie automat si un compresor + o butelie pentru aer (cred) ..
      http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

      Comment


      • #4
        Bineinteles!
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          o prostie. claxonul e ca sa avertivezi oamenii sau alti participanti la trafic nu ca sa-i omori in urma unui infarct.
          My ride

          Comment


          • #6
            e tare rau
            sigpic

            Comment


            • #7
              Cam asa arata instalatia

              http://www.hornblasters.com/
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • #8
                tare replica lui Mr. Sebi

                asta-i de distractie, se mai plictisesc oamenii ) oricum n-ai toate tiglele pe cap
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  La cat sunt marea majoritate a romanilor de "glumeti" sunt sigur ca se poate intampla sa faca cineva o gluma si sa foloseasca claxonul langa o femeie cu cu un copil in carucior sau langa niste batrani care traverseaza mai greu pe trecerea de pietoni. Sincer sa fiu, eu unul daca as surprinde o astfel de scena, cu siguranta as arunca restul tiglelor ramase pe capul meu in parbrizul respectivului. Nu-mi ramane decat sa le urez posesorilor de "claxoane" ca cel din film sa ramana fara certificat de inmatriculare. Este doar o opinie rasarita printre tiglele ramase intacte.
                  Pe alte thread-uri sunt criticati cei care folosesc proiectoarele de ceata ziua cand e senin. Probabil din cauza ca sunt cu mult mai josnici decat cei ce-si pun goarne sa se distreze bagand spaima-n trecatori. Deocamdata va rog sa ma scuzati, ma duc sa-mi pun tiglele la contributie sa vad unde gresesc de nu reusesc sa descopar partea nostima din acel film.
                  My ride

                  Comment


                  • #10
                    Mr Sebi, acu am observat, n-am vrut sa scriu "n-ai" ci "n-au", imi cer scuze
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • #11
                      Nu-i bai...
                      My ride

                      Comment


                      • #12
                        Exista si la noi in buc un ML care are asa ceva, dar este mult mai rezonabil ca sunet , nu te trezeste din morti ,e funny intr-un fel dar iti trebuie neaparat si cel original al masinii.
                        Cand ai chef de caterinca merge , dar la fel cum scriu si altii mai sus , poti sa faci si infarct de la el.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by matheo66c View Post
                          Cam asa arata instalatia

                          http://www.hornblasters.com/
                          tare instalatia, ce mai sitiu astia cu "tire" !!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • #14
                            faza cu militianul e tare.cred ca o sa-l coste scump gluma aia.se pare ca la ei poti sa-ti pui ce vrei pe masina fra batai de cap.la noi ramai fara certificat instant.
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google