Femeie La Volan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cred ca majoritatea femeilor (fara a fi misogin) de fapt nu au simtul orientarii in spatiu si de aceea conduc cum conduc.
    De vina ca cele fara simtul orientarii au permis nu sunt ele ci instructorii si politistii care s-au plictisit sa le tot vada in fiecare saptamana cum incearca sa ia permisul si dacat sa inceapa sa dea bani la psiholog prefera sa le treaca cu speranta ca nu se vor intalni cu ele in trafic

    Comment


    • #17
      Iti dai seama ce a avut de tras saracul instructor cu ea cand a facut scoala de soferi. Vorba aia `` Dorele, las-o ma la punctul mort``

      Comment


      • #18
        nu pot crde ca e adevarata priam faza.hai a incurcat frana cu acceleratia dar ambreiajulde ce nu l-a calcat.

        Comment


        • #19


          Asta-i tare rau.Din showroom direct in service.

          Comment


          • #20
            am invatat eu de la politistii de la accidente usoare ca mereu trebuie sa te asiguri din stanga daca nu vine cineva pentru ca el mereu are prioritate. Ghici ce, si la mine din stanga tot o duduie a venit.

            Comment


            • #21
              Da,si din stanga,si de sus dupa sinucigasi,meteoriti,bucati de gheata,si sub masina,poate ai vreo gura de canal sub ea si iese vreun domn de acolo,dar mai bine te dai jos si te uiti mai bine strigi si arati clar pe unde vrei sa o iei faci manevra si intra una in tine.
              "light up the darkness" Bob Marley

              Comment


              • #22
                Femeie fara volan

                Comment


                • #23
                  Cea mai buna prietena:cel mai mare dusman.

                  Comment


                  • #24
                    Totusi eu nu inteleg care-i faza sa iei copilul de mana si sa treci asa strada (mai ales prin loc nepermis) nu mai bine il iei in brate si treci asa???
                    Chestia cu copiii de mana se intampla si pe trecerile de pietoni si asa le trebe o juma de ora sa treaca strada.
                    Oare pietonii cred ca au doar drepturi nu si obligatii???

                    Comment


                    • #25
                      uite si un logan
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                      Comment


                      • #26
                        În loc să apese pedala de frână a apăsat doar ambreiajul şi blană la acceleraţie. . Iar ăsta care filma în loc sa ţipe avea timp să dea în spate.
                        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                        Comment


                        • #27
                          cum se uita barbatul la ea, i-o bagat o injuratura ))).
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Mai avea putin si o si pocnea
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                            Comment


                            • #29

                              Comment


                              • #30
                                Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google