Noi Cu Sina De Tramvai...Rusii Cu,Cablurile !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    tot a fost mai bine la rusi)
    MY CLA

    Comment


    • #17
      Daca stai sa te gandesti ...la rusi ala a iesit din masina cu o durere de mana..la noi s-a lasat cu sange si metalul ala putea ucide. Deci tot la noi a fost mai rau.
      Eu am vazut o bucata din aia de metal lunga de vreo 2/3 metri ( NU EXAGEREZ ) pe langa piata Matache pe Berzei. Era ridicata si torsionata in aer cam vreo 60 de cm de un capat ,iar celalalt capat era inca prins de sina.Deci nu se putea rupe cu mana ca sa o indepartezi.
      Era noapte si strada aia fiind prost iluminata soferii nu prea o puteau zari. Sa fi vazut/auzit cum facea bucata aia de metal cand treceau masinile peste ea..ca in filmele horror.

      Deci ...MORALA...noaptea numai sofam prin Bucuresti mai ales pe liniile de tramvai.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ivan Marian View Post

        Deci ...MORALA...noaptea numai sofam prin Bucuresti mai ales pe liniile de tramvai.
        Sau aprindem farurile

        Hhhahahahaha....ala din Rusia era cu un Focus ca al meu, acum vad! ...ieri l-am vazut mare jeep! :| Tre' sa ma las de cola...

        Comment


        • #19
          Faza luuunga si cat mai multe proiectoare si eventual sa avem un detector/radar de metale in dotarea masinii

          Comment


          • #20
            Originally posted by darksid3 View Post
            Ma gandesc ce senzatie o fi avut soferul cand i s-a ridicat masina de bot, ca in filmele SF
            iexact nici nu cred ca a stiut ce i s-a intamplat pana nu i-au explicat altii si a vazut si filmul.
            Welcome to the Club, We Have Jackets !

            Comment


            • #21
              Originally posted by vitriol View Post
              Ce o fi zis el e una, dar sa te duci la politie sau la firma de asigurari si sa declari ca mergeai in intersectie si dintr-o data masina s-a ridicat de bot in sus si s-a dat peste cap. Atunci sa vezi caterinca!
              )))))))))))
              Fara Semnatura.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google