Noroc Sau Indemanare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noroc Sau Indemanare?

    Cand "moartea" ia vacanta...............

  • #2
    La tirist cred ca este indemanare iar la cel cu camionul este noroc chior, cred ca daca avea centura era foarte rau dar asa a scapat doar cu cateva zgarieturi si o spaima calumea.

    Comment


    • #3
      O Doamne ce noroc a avut ! :O
      sigpic
      !

      Comment


      • #4
        Indemanare... ala sigur a fost circar inainte de a se apuca de soferie. )

        Comment


        • #5
          50% noroc si 50% instinct de supravietuire.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #6
            Mama! Si eu zic ca a avut noroc de putinul loc unde sa se bage dar si indemanare. Nu inteleg TIR-ul de ce naibii a iesit in contrasens, nu a vazut ca era oprit un alt camion in drum? O fi ramas fara frane? Nu cred...

            Comment


            • #7
              Dar de ASTA ce sa mai zici.Cel care iese la sfarsit din cabina ''inflacarata'' este si cel care a provocat accidentul in lant in care au murit 4 persoane.Se pare ca l-au lasat franele in acea vale si de aici nenorocirea.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • #8
                Am o cunostinta care a patit ceva similar dar mai nasol: Erau doi soferi pe camion cu remorca, el dormea, celalalt conducea si au avut o coliziune, cel care dormea a fost aruncat prin parbriz, a trecut camionul cu tot cu remorca peste el si s-a trezit buimac. Iti dai seama ce senzatie sa dormi si sa te trezesti in infern. Norocul lui a fost ca nu l-a calcat nici o roata. Viata bate filmul
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #9
                  Indemanarea o dobandesti prin experienta, in timp ce instinctul de conservare este nativ si nu se gaseste doar la oameni, ci si la animale.

                  Sau poate cine stie, la cate accidente or fi facut, or fi capatat indemanare.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • #10
                    Sunt momente in care nepurtarea centurii te ajuta sa traiesti...

                    Comment


                    • #11
                      Nici daca purta centura nu patea mare lucru, cel mult o vanataie de la centura. Cabina a lovit oblic remorca astuia care a virat la stanga ducand la amortizarea impactului.

                      Comment


                      • #12
                        Aoleuuuuuuu! Din seria nu incercati asta acasa! Cred ca avut mare noroc.

                        Comment


                        • #13
                          Uite-l si pe asta....

                          This footage is managed exclusively by Viralvideouk.com. If you wish to license this footage please contact Info@viralvideouk.com”; For more viral videos che...
                          Fara Semnatura.

                          Comment


                          • #14
                            Mare noroc si la ultimul !
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • #15
                              Parca e Keanu Reeves in Matrix iesind spectaculos dintr-o masina in flacari.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google