Mark Webber Testing The Duster In Oman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mark Webber Testing The Duster In Oman

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    internal combustionizer

  • #2
    cred ca au dus o la remat dupa reclama asta.

    Comment


    • #3
      Frumoasa reclama dar nu stiu ce vi se pare asa stralucita, nu mi se pare ca face ceva extraordinar fata de, spre exemplu, un aro. Orice 4X4 cu roti mari poate intra in nisipul ala si prin paraul respectiv.
      Cat despre atacul de mai devreme, exista medicamentatie adecvata pentru temperament isterical.
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #4
        Care reclama DACIA?! Eu vad ca are sigla Reno pe ea..inca un motiv sa le "multumesc" francejilor pentru "respectul" maxim pe care il au fata de marca Dacia! Astept acum sa veniti cu raspunsuri de genul, "da stii, marketing.." o laie....lasa sigla DACIA pe masina oriunde in lumea asta!

        Comment


        • #5
          Din punctul asta de vedere sunt niste jegosi. Insa pe de alta parte reclama e facuta pentru tarile in care duster se vinde ca renault.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • #6
            Pai asta nu mi se pare normal...sa o lase frate cu sigla DACIA peste tot ...nu e suficient sa spuna ca e facuta de RENAULT? Cu motoare, cutii, etc de Renault....asa si rusii, ce sa spun, nu vor ei masini romanesti! Luati cu sigla Reno, aceeasi masina...

            Comment


            • #7
              Lasa ca la altii le vinde sub numele de Samsung
              Cred ca daca si in Romania erau cu Samsung pe sigla vanzarile erau 0.
              Ce-ar mai fi zis unii pe aici ? Bai pe unde-am urcat cu samsungul aseara, n-ai idee ....
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • #8
                Un lucru bun e ca in Oman Dusterul va rugini mai greu.


                Nu vad de ce un pilot de F1 trebuia sa testeze un SUV, chiar de e pilotul echipei oficiale de F1 a Renault, RBR. Ce sa le fac astora de la Renault daca n-au echipa in WRC, nici in rally raiduri.

                Loganul s-a vandut si ca Nissan Aprio. Cum ar suna Nissan Duster?

                Comment


                • #9
                  Numai Nissan Aprio?
                  Mai rascoleste sa vezi cate denumiri are...

                  Sunt sigur ca a condus nenea varianta 2.0 benzina 135cp in video si nu 1.6 105cp.
                  Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                  Comment


                  • #10
                    Am zis de Nissan deoarece e mai sonor ca nume.
                    Ai vrea o masina denumita Mahindra sau Lada?

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google